İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ben ne yaptım sizce iyi mi kötü mü?

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
amatörüm.yaklaşık 1 ay önce belki 2 olmuştur ama 3 ay olmadığı kesin site açtım.ilk zamanlar google iyi güzel çıkardı hit sağladı ama sonra bir baktım site adını bile yazsam google'a çıkmaz oldum.hiç hit alamıyordum.deli oldum.yaklaşık 10 gün kabus gibiydi günlük hitim en çok 100 dü :( sebebi ne bilemiyorum.siz tahmin edersiniz belki.

sonra kendimce bazı çalışmalar yaptım.10 gün sonunda tekrar eski günlerime döndüm hatta bir konu eklesem anında google'a görüyorum onu.ekler eklemez aramalarda çıkıyorum.şu an ilk 3 sayfa içindeyim genelde 1 den geliyorlar siteme yani bloğuma ve hiti 100 den 2000 e çıkarmayı başardım.sitemde en çok 200 konu var şu an içeriği o kadar çok değil yani.

komple alıntı bir blog değil bloğum.sizce kendimce yaptıklarımda başarılı olmuş muyumdur yoksa bu normal bir süreç mi ? yani seo mu yapmışım yoksa amatör ruhum mu devrede ?

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önce sandboxa düşmüşsün sonra acemi şansıyla çıkmışsın :)

mavcil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amatör ruhun devrede. sandboxdan çıkmak kolay olmuyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5