İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ben www.GuzeLmekan.Com Sitesi Sahibi ( SAVUNMA )

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Ben www.GuzeLmekan.com Sitesi Sahibiyim Hakkımda Bir Kaç Olaydan Dolayı Konusmak iStiyorum Bir Kaç Olay Cıktıda Sitem Adına Bunlar Biz Türkler Filistine e Bu Şekilde Yardım Ediyoruz Sitemde bir Şekilde Düzenleme Yaptım Ve ArdındanFilistine Yardım Kesildi

Merhaba Arkadaşlarim Ben Ne Kadar Savunma yaparsam Yapayım Biliyorumki inanmıyacaksınız bana Ama Sizi gibi Tecrübeli insanlar bence Bu Gibi Yorumlar Yapmamalıydılar En Azından Biri Gelip Msnde Veya Başka Bir Şekilde bana BiLdirebilirdi Uyarabilirdi Değilmi Evet Ben Filistine Yardım Edeceğim Bunun Üzerinede Yemin Ettim Bunuda iLk Ablamın Bana Söylemesiyle BaŞLAdım web Tasarımda Çok iyi Olduğum Söylenemez Ama Gayet iyiyim Kendime Yetecek Kadar Lise3 e gidiyorum Bilgisayar Programcılığı Okuyorum 1989 istanbuL Doğumluyum. Hakkımda Bir Çok Konuşmalar Oldu (Adi,Şerefsiz,Hırsız vs. Vs) Peki Bunlar Neye Dayanılarak Söylendi ??? Bir BiLsem Bunu Başka Kişiler Tarafından Yapılsa CahiL insanlar Tarafindan Yapılsaydi içim Yanmiyacakti. ama bunu biLen Arkadaşlarım Tarafından Yapılması Beni Gerçekten Üzdü ve Biraz da Düşündürdü. Ne Yalan Söyliyeyim Üzüldümde Yani. Hakkımda Çıkan Dedikodular Beni Üzmedi Gerçekten Ben Sadece Böyle insanların Sadece Bir Konuya Uyması Beni Üzdü. Evet Filistine Yine Yardım Edeceğim Gelecek iLk Paramı DenizFenerine Bağışlıyacağım Ve And Olsunki Dekontumu Bu Sitede YayınLıyacağım Lütfen birdaha Yargı Yaparken Bunun Ön Yargısı Olmasin Rica Ediyorum.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu hassas davranışını lütfen Türkçe için de göster, noktalama işaretlerini kullanmak gibi bazı şeylere dikkat et.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bu hassas davranışını lütfen Türkçe için de göster, noktalama işaretlerini kullanmak gibi bazı şeylere dikkat et.

Kardeş Türkçe Dersim Kötü iDi?

Şuanda Neden Yazımıma Takıldınız? Benim Anlatmak Istediğim Bumu? türkçe dersi almak istemiyorum. hassasiyet bekliyorum ama neyse. saol yinede.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kardeş Türkçe Dersim Kötü iDi?

Şuanda Neden Yazımıma Takıldınız? Benim Anlatmak Istediğim Bumu? türkçe dersi almak istemiyorum. hassasiyet bekliyorum ama neyse. saol yinede.

Saygı göstermeyen saygı göremez.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
burada bir saygısızlık yaptığımı zannetmiyorum gerçekten tüm hislerimi yansıttım burada hiçbir kin gitme sitem gibi laflarım yok içerisinde hem aklım hemde kalbimden gelen sesler var. :(

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
İlk paranı alamadan atılırsan ne olacak peki.
Yardım edebilmek adına reklamlara tıklayan kişilere vicdanen hesap verebilecekmisin?

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamverenleri mağdur ederek kalitesiz ve alakasız ziyaretciler göndererek ve/veya maddi zarara uğratarak Filistine yardım etmek ne kadar etik bir davranış?

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Reklamverenleri mağdur ederek kalitesiz ve alakasız ziyaretciler göndererek ve/veya maddi zarara uğratarak Filistine yardım etmek ne kadar etik bir davranış?

işte bu yorumlar olsaydi keşke kusura bakmayin özür dilerim işte işin o tarafini hiç düşünemedim. artık öyle birşey söz konusu olmayak artık dediğim gibi keşke biri gelip uyarsaydi. evet işte bu konuda coğu kişi haklı bazılarıda sadece birşeyler söylemek için söylemiş bu tür yorumların iyisinede kötüsünede razıyım ve yorumlar her zaman bana doğruyu göstermiştir. developer teşekkürler.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerekli bilince ulaştıysanız bence konuyu fazla uzatmayın, insanların sizi nasıl gördüğü değil, sizin kendinizi bilmeniz yeterlidir.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Hayır insanların Gördüğü iLe Değilde Sadece Dediğim Gibi Bu insanların BiLen insanlar olmadı burasi boşh üyelikleri olan bir yer olmadiğini bildiğim için sadece öyle boş gelişine laflar söylenmesi beni üzdü. birde dediğim gibi beni öyle sahtekar olarak değil de sadece www.guzelmekan.com sitesi sahibi olarak tanısınlar isterdim.

aynen kardeş dediğin gibi umarım açıklamamı o laf atan arkadaşlar görürler. konu da fazla uzamaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5