İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ben yine anlamadım :)

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bi kaç gündür bazı türk sitelerinde japonca maponca reklamlar görüyorum? neden böle eklioalr ki :) bi yerdede yabancı reklama tıklandığında çok para kazanılıyor diye duymuşdum ama nedir bu olayın aslı, ben yabancı reklam çıkmasın diye uğraşıyorum sitemdede yanlış mı yapıyorum :D

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabanci reklamlar daha cok veriryor.Neden cikmasin diye ugrasiyorsun ?
ayrica yabanci ziyaretcilerin siteyi ziyaretleride sana artı para kazandirabilir!

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok abi paragöz fln değilimde, :p maksat google amcada kazansın bişiler bende. valla netten bu zamana kdr hiç kâr etmedim :D hep içerdeyim

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede tr webmasterlarının çoğu içerde o kadar uğraşa zamana rağmen çok fazla para alamıyoruz..

Zampik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende hep yabanci cikiyo ama biraz fazla yabanci kelime kullanmak gerekiyo sitemin iceriginden ve konsantre oldugum konudan dolayi, o yuzden hep yabanci cikiyo. Gercekten de iyi veriyor toplam ortalama 30 cent gibi bisey simdilik click basina. Ancak sitemin hiti cok dusuk ya bu listeleme siteleri pek bi ise yaramiyo... 10-15 hit anca gonderiyo...
Google da da henuz cok bi numara yok...
Acaba ben mi cok acele ediyorum henuz 1 ay oldu sitemi acali, belli basli search enginelere de submit ettim ve indexleniyor ama....
Sunu kesinlikle yapmalisin seklinde bi onerisi olan varmi acaba yeni acilmis bi site icin... Dmoz'a da koydum eklendi ama daha bekliyorum boyle....
Icerigi de hergun zenginlestiriyorum google icin...
Onerilere acigim........

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zampik' Alıntı:
Icerigi de hergun zenginlestiriyorum google icin...

böyle düşünmeyin ama ya, herkes para ve google için içerik yapsa sitelerin kalitesi düşer, kullanıcılarıda düşünmek lazım

waauv ben ne dedim böle :D

M

mavidusler

Misafir
DarK' Alıntı:
böyle düşünmeyin ama ya, herkes para ve google için içerik yapsa sitelerin kalitesi düşer, kullanıcılarıda düşünmek lazım

waauv ben ne dedim böle :D
Türk interneti adına gözlerim yaşardı :D

Zampik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkes sitenizi vermeyin diyo ama kotuymus :p Yoksa gosteriym ama korktum artik... :)

Ya gorupte oneri yapilacak bisey yok... GOogle la ilgili bi sorunum yok sonucta... Tek sorunum siteye adam getirememem... Dedigim gibi sitem 1 aylik henuz... Ve de search enginelere submit ettim... Dmozdan kabul aldim... Toplistler bi ise yaramiyo... Hit lazim bana turk olucak... Siz neler yapiyosunuz hit icin? Icerik zenginlestirmek haricinde?

M

Metalirik

Misafir
İçeriğini zenginleştir.
Google'den indexlen
Link ver pr4 pr5 sitelere karşılıksız
pr değeri al arttır, yavaş yavaş sitene arama motorlarından gelen olacaktır, sabır

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pr ni artırmak için çaba göster.
pop-up da olabir.

toplist vs yerlerden pek hit bekleme bence

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DijitalSanat' Alıntı:
Paragöz isen çıkması için uğraş :D
inanmıyorum
boyle bir mantik olabilir mi ?
yabanci reklam cikaran paragöz çıkarmayan paraya doymus gibi mantık kurulması vallahi pes :cool:

Zampik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tesekkur ederim.... Tahminim dogruymus sanirim icerigimi zenginlestirmeye devam ben.... Sanki turk kullanicilar yabancilar kadar arama motorlarini kullanmiyorlar gibime geldi ama yinede...

Yabanci reklam ciksin diye de ugrasmiyoruz zaten.... Konum o sekilde oldugu icin sadece oyle cikiyor cogu zaman....

Gayet te yararli bi site yapiyorum aslinda... Ulastigim kitle orani da artsin istiyorum simdilik o kadar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5