İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bende Forumumu Kapattım !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Önemli olan tepki amaca ulaşmak değil sesiz kalmayalım yarın yada öbür günde postamı atarım aihme

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Önemli olan tepki amaca ulaşmak değil sesiz kalmayalım yarın yada öbür günde postamı atarım aihme

Nedir bu, tekil protesto girişimi mi? Güzelmiş, lazım arada böyle şeyler. Detaylı bilgi versen iyi olacak. Tek başımıza sap gibi yapmayalım :)

Bir amaca ulaşacağını zannetmiyorum.
Ben de. Yakında internetteki her hareketimiz takip edilmeye başladığında yeniden bakarız bişiler.

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
mübarek olsun kapatınca ne oldu madalya taktılar mı ?

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aslında hitli siteler açılışına 5-10 sn koyması gerekir tüm dünyayı etkileyecek bir proje sitesine koymassa bu proje uygulanırsa ne işe yarayacak bu site. bu proje ile işsizliği dahada çoğaltacak tasarımcılar,hosting firmaları,datacenterler,ttnet,türktelekom ben şahsen internet bu proje gelirse telefonu iptal ettireceğim...

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
SAdece bi index attım o kadar kodları asagıda ekte resim ve kodlar var resimi kendınıze göre editliyebılırsınız

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
İyinet büyük bir platform. Ortak bir index hazırlanabilir. Herkesin altına imza attığı bir index, iyinet aracılığı ile medyaya yansıtılabilir. Bence epey ses çıkarabiliriz. Bu konuda kesinlikle iyinet yanımızda olmalı. Çünkü ciddiye alınacak ender platformlardan biri.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Kardeş siteyin footerda kodlama hatası var hepsiburada.com reklamının bulunduğu yer.

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Herkes sitesine 5 10 sn koyarsa belkide herkese yayılmış olur ortak bi index hazırlayabılırız !

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Aynen abi daha önceki mesajımda belirttiğim gibi. İyinet'i arkamıza alabilirsek bu konuda yeterince sesimizi duyurabiliriz.

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
TEşekkürler her yerde tepkimiz yayılsın postalarımızı göndermeyı unutmayalım

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam bu ara yoğunluktan biraz geride kaldım. Tam olarak nedir tepkimiz gerekirse bende uygulayayım destekliyeyim tepkiyi. Yasaklardan haberim var ama yeni bir tane dahamı eklendi nedir ?

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Kime hangi tepkiyi göndereceksiniz? Arkadaşlar bırakın artık siyaseti. Seçim zamanı gidersiniz sandıkta oyunuzu kullanırsınız. Onun dışında siyaset konuşmak kimsenin işine yaramaz. Bişeyi değiştirmezde.Daha faydalı işlere verin kendinizi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5