İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bende Forumumu Kapattım !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
biz o bu şu tepki göstermedikçe bu zihniyetler 2 dönem dah abaşta kalıp soyuğp öyle ınıcekler asagı bunu istiyorsunuz ?

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Bak güzel kardeşim.Ben biçok seçim gördüm. Gerek internette gerekse arkadaş ortamında çok tartıştık bu konuyu. Ama emin ol bişey değişmiyor. Gereksiz yere insanlar kırılıyor üzülüyor. Bırakın bu işleri. Herkes işine baksın..

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Bir arkadaşın yaptıgı index hoşuma gitti onu kullandım

ve bende kapattım

www.forumexa.com tepkimizi gösterelim

http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=239878 bununla ilgili bir index daha iyi olmaz mı
Sansure hayır diye ?

mübarek olsun kapatınca ne oldu madalya taktılar mı ?

http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=239878

Madalya hazırlanıyor çalışmalar başlatılmıs fakat 2 yüzlü bir madalya olduğu için henüz kimseye takılmadı

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Yandaş olunca sana bi madalya takmışlar evet !

Yandaşlıkla alakası yok. İşine bak. Git sandığa ver oyunu başka partiye gelip burda bana artislik yapma ! Sende diğerlerinin yandaşısın. Herkes bi görüşün yandaşı. Merak etme böyle bişey olmayacak. Gereksiz bi yasa ama senin yaptığın sırf artistlik. Olmayacağıda çok açık çocuklara sahip çıkması gerekn ailesi devlet değil. Sen tepkini siyasete dökmüşsün. Yok yandaş falan bana sökmez senin artistliğin. Adam akıllı dur.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Arkadaşımız sosyal bir olaya bir nebzede olsa kendi insiyatifini kullanıp, görüşlerini sitesi üzerinden yansıtmış. Bana sorulacak olursa gerçektende çok başarılı bir düşünce ve tebrik ediyorum. Webmasterler olarak bütün sosyal konulara ve adaletsizliğe karşı bizde görüşümüzü toplu bir halde dile getirirsek illaki aşamalar karedeceğiz. Bunun içinde istenirse bir konu açarsınız ve orda toplu bir tepki ortaya çıkarılır ve katılmak isteyenlerde destek verir. Bu konuda işi siyasete dökmeye hiç gerek yoktu.
Konu amacının dışına siyasete kaymaya başladığı için Konu Kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5