İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bende gümledim sonunda

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Geçersiz tıklama vs. vs. hesabınız durduruldu cart curt. 1.5 senedir kullanıyordum ve her ay ödemeleri sorunsuz alıyordum. Sanırım bu google türk şirketi 1000$ 'dan fazla alanları kıskanıyor ve banlatıyor. Geçersiz tıklama yapmadım hile yapmadım desem şimdi herkes o zaman atılmazsın kardeşim diyecek. O yüzden birşey demiyorum belki kuralları ihlal etmişimdir ama bu 1.5 sene atılmadan nasıl kural ihlali gerçekleştirdim bunuda anlamak zor. Arkadaşın kullanmadığı hesabı aldım ama uğraşmak istemiyorum google ile çünkü piyasa elinde olduğundan banlıyıveriyor. Yahoo ve msn çıksada iyi bir rekabet olsa keşke..

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doğru söylüyorsun. her zaman alternatif bulmak lazım... google'a bağlı kalmak yanlış bence de.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Alternatif sitelerinde pek farkı yok. Sedo abdrite felanda sakat :)

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gecmiş olsun kardes size bir uyarı toplistlere EKLEMEYin adsense için yaptıgınız sayfaları

M

maxxlist

Misafir
cahveci' Alıntı:
gecmiş olsun kardes size bir uyarı toplistlere EKLEMEYin adsense için yaptıgınız sayfaları

neden hojam? toplistlerle ne alakası war? bilgilendirirsen sevinirim...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar google sanirim isi sikıya aldi bir sitem icin uyari maili gonderdiler ve hesabinizi kapatmiyoruz fakat o siteye reklam vermeyi kesiyoruz dediler.
arkadasin 1000 dolar tespiti icin birsey diyemiycem, o sekilde 1000 dolara kadar normal olup da sonra 1000 dolari gecince basina bela olan varsa soylesin de anlayalim olayi

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hitlerinizin nerden geldiğine dikkat etmeniz lazım. wa-rez sitelerden veya başka legal olmayan sitelerden gelen hitler sebebiyle google banlayabiliyo... sebeplerden biri bu olabilir.

googledan mailin bi bölümü :

Uzmanlarımız hesabınızı incelerken, şu anda programımız tarafından desteklenmeyen türden iki web sitesi (www.xxxxx.net ve www.xxxxx.net) üzerinde AdWords reklamlarını gösterdiğinizin farkına varmıştır. Bu siteler arasında - ve sadece bunlarla sınırlı olmamak üzere - ; muhabbet siteleri, alan adı depolama veya cybersquatting üzerinden kullanıcı trafiği çeken siteler, alan adı satın alma siteleri, gizli içerik ya da aşırı anahtar kelime içeren siteler bulunmaktadır. Sonuç olarak, bu URL'lere reklam servisi vermeyi durdurmuş bulunmaktayız.

R

rektum

Misafir
Tüm kullanıcılar adsense olayı bıraksa bakalım ne poh yicek google burjuvaları.....

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Zaten bu gidişle kimse kalmayacak :) Son 1 sene içinde değerini 7'ye katlayan googlenin geleceği pek parlak gözükmüyor. Anlamadığım olay madem google bu reklamlar sayesinde 100milyar dolara çıkardı şirket değerini neden yahoo ve msn olaya el atmıyor. Çok yavaş çalışıyorlar. Çıkarsalarda googlenin tekelinden kurtulsa millet. Benim reklamlarıma birisi sahte tık yapmış 2900 gösterime 3000 tık olmuş. Büyük ihtimal o yüzden banlandım. Mailde attım googleye böyle böyle diye ama ilgilenmemişlerdi ve hesap kesiminde o tokları görüp yallah dediler...

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son 1-2 haftada durmadan atılmalar oluyo.Korkmaya başladım sıra bana mı geliyo nedir?:D
Ayın 27 sine kadar dayanabilirsek iyi

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sanıyorumki herkesin bir accountu banlanmıştır googleden. Banlananlar tekrar account açıyor. Google son zamanlarda hesapları daha detaylı kontrol etmeye başladı. Dediğim gibi bunun en büyük nedeni Türkiye'deki google şirketi olabilir. Adamlar hesabı kontrol ediyor ve 1000-2000-3000 $ lar var belkide daha fazla. Hemen hesabı inceliyorlar ve en ufak bir olumsuzlukta BAN atıyorlar. O adamların aylık kazanamadığı parayı biz nasıl kazanalım. Mantık bu olabilir. Az önce bir arkadaşım daha atıldı. Bakalım ne olacak sonumuz.

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dll' Alıntı:
Geçersiz tıklama vs. vs. hesabınız durduruldu cart curt. 1.5 senedir kullanıyordum ve her ay ödemeleri sorunsuz alıyordum. Sanırım bu google türk şirketi 1000$ 'dan fazla alanları kıskanıyor ve banlatıyor. Geçersiz tıklama yapmadım hile yapmadım desem şimdi herkes o zaman atılmazsın kardeşim diyecek. O yüzden birşey demiyorum belki kuralları ihlal etmişimdir ama bu 1.5 sene atılmadan nasıl kural ihlali gerçekleştirdim bunuda anlamak zor. Arkadaşın kullanmadığı hesabı aldım ama uğraşmak istemiyorum google ile çünkü piyasa elinde olduğundan banlıyıveriyor. Yahoo ve msn çıksada iyi bir rekabet olsa keşke..

kendi agzinla soyluyorsun hile yapmis olabiliegini (belki kuralları ihlal etmişimdir )
cekirge artik iki kez sicrayabiliyor gunun birinde farkina varicaklarini dusunmusundur saygilar

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
1.5 senedir çek alıyorum ben timsah. 18 kez zıpladım o zaman 19. da zıplayamadım. Senin değerlendirmene göre bu oluyor. Bazıları gibi ilk çekini alıp 2. sinde banlanan kişilerden deilim ben. Bilmeden yorum yapma. Kural ihlaline gelince herkes kuralları ihlal ediyor olabilir. Sitene toplist kodu eklemek bile kurla ihlalidir veya adsense olan sitene başka bir siteden reklam alman. Eğer reklam aldığın sitede düzenbazlık varsa buıda kural ihlalidir. Benim reklam aldığım bir ton site var bu yüzden yazdım bu mesajı.

J

Jerry

Misafir
dll geçmiş olsun
yerinde olsam adbriteyi de kasmam
goldkey e çalış biraz..
(önerim)

A

aborjin

Misafir
Ban Çiçekleri :)

Bende banlandım. 2400 dolar yaktık çatır çatır :):D 1.5 senelik hesaptı... Zibidinin biri paso tıkladı ondanmı acaba. Gittigidiyor da banladı aynı gun. Aynı salatalık onada tıklamis otomatige takıp. Dikkat edin arkadaslar kimseye ne kazandiginizi, bilmemneyi anlatmayın. Fesatlık insana mahsus...

C.U

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5