İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Benden Bu kadarmış..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar benden artık yolun sonu www.sanalkeyif.com istanbul 2. fikri ve sınai hukuk mahkemesi tarafından kapatıldı hiçbir sebeb olmadıgı halde bunu yaptılar. Yani gercekten ilegal iş yapanalr halen durken biz gitti bana koyanda bu Bilişim agları dairesi dişyorki mahkeme kararı geldi bizde kapattık..

Artık bende bu işi bırakma zamanım geldi demek bir anda bırakmak zor olacak ama yavaş yavaş mp3 işi ile ugraşanalra uyarılır ( ben yapamdım ama ) artık direk firmalar mahkemeye başvurup kapattırıyorlar..

Şimdi avukat tutup bu işin peşinde gitsem aslında çözerim ama ne zaman ne de maddi konuda yeterli olmadıgım için bırakıyorum..

Ama bunu biliyorum benim hakkımd aiyi şey düşünmyen kıskanan biri bunu yaptırdı. Yani bu türkiyede büyümek zor isim yapmak yasak işte herkes bencilleşmiş sadece ben misali ama böle düşünen ş....... çok

ama tazminat davası acmak için çalışıyorum ve başarıcamda...
elimden geldiği kadar domain açtırmayı çalışacagım..

Kendinize iyi bakın...

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun.

sebep olarak ne gösterdiler , önceden bir uyarı yapıldı mı , süreç ne kadar sürdü ?

bunları paylaşırsan hepimiz için yararlı olabilir.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla hiçbir sebeb gösterilmedi 22/07/2005 de kapattılar tabi bu ip block oldu tabi bizde ip degiştirdik devam ettik ama adam baktı ip degiştiryorlar biz domain block koyalım dedielr ve öylede oldu ve bu cuma kapandı ve cumadan beri kapalı bilişim agalrı dairesini aradım deid mahkeme kararı gelmiş bizde kapattık diyor yanai konuşun mahkeme ile acalım diyor ya diyorum beneim ne şucum var ilegal ne var diyorum bu konuda ben muatap degilim diyor.. onu mahkemye dosyanıza bakın diyor diyorum dosyayı fax layın diyorok diyor illat mahkemeye gidip dosyama bakacakmışım..

valla bu mp3 operasyonu olsa suan bilgiğim ve uyarı alan bütün mp3 siteleri kapanması gerekir ama bu olay bazı sitelere özellikle yapılmış artık bilmiyoruz araştırıyoruz bakalım avukatı lar ile görüşüyoruz haksız yere kapatıldıgım anlaşırılırsa kapatma kararı veren merciye tazminat davası acıcam..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl kapandı? site açılıyor neresi kapalı?

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi duydum bir kaç gündür görevdeydim... Gerçekten çöktüm desem yeridir :/ Geçmiş olsun.. ANcak şunu bil yeni domain al VazgectimSenden.com un her yerinden destek çıkacağım.. Üzülme sakın kardeşim..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
VazgectimSenden' Alıntı:
şimdi duydum bir kaç gündür görevdeydim... Gerçekten çöktüm desem yeridir :/ Geçmiş olsun.. ANcak şunu bil yeni domain al VazgectimSenden.com un her yerinden destek çıkacağım.. Üzülme sakın kardeşim..

dostum cok saol demkki halen dostalrım varmış.. saoll elinden geleni yapacagından eminim

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
google benei banalsa bu kadar koymazdı ha derdim olum demekki fazla keyword kullandım atıldımd erdim ama bu haksız yere ban baya koydu neyse..

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VazgectimSenden' Alıntı:

+11111111 tr ve eng sitelerden ve hostumdanda alan veririm sen üzme kendini yeterki :)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle yetkileri var ise interneti istedikleri gibi yönetebilirler. ilginç bir durum. Amerika'da bile böyle şeyler tartışma konusu iken bizde olay aşılmış.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birilerinin işine gelmedi sitenizi kapatıyoruz gibi bir şey olmuş üstelik site kapatma da ilginç içeriği kaldırıp bir uyarı mesajı koyarlar vs. bence..

saygılar

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla bilmiyorum ama bu işte bişiler var ama anlamadım gitti yanai egerki mp3 diye yapıyorlarsa neden mp3 olamayan siteye yapıyorda başak siteye yapmıyor yanai bu sanki şahısa yapılan bi iş gibi..

E

eTre

Misafir
lanet olsun böyle telekomada yaptıgı işede yapacağı işede diğer bir kurbanda benim mp3arsivi.org eylülde satmayı düşünüyordum üni için zaten lanet olsun

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
permission, sanırım sana ulaşmaya çalıştılar ama domain bilgilerini doğru girmediğin için kararı tebliğ edemediler. bu yüzden de çat diye kapandı siten. önceden uyarmadan böyle bir şey olamaz yoksa. geçmiş olsun.

HiTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kapatıldı denilen tüm sitelere rahatlıkla girilebiliyor. Bu nasıl kapatılma yoksa bu yeni bir hit kazanma yöntemimi ? "Herkes dur bakalım kapatılmış mı ?" diye bir kez baksa al sana dünya kadar hit !

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HiTech' Alıntı:
Kapatıldı denilen tüm sitelere rahatlıkla girilebiliyor. Bu nasıl kapatılma yoksa bu yeni bir hit kazanma yöntemimi ? "Herkes dur bakalım kapatılmış mı ?" diye bir kez baksa al sana dünya kadar hit !
Adamın hite ihtiyacı yok. Bazılarında açılıyor ama çoğu kişide açılmıyor. Mesela bende açılmıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5