İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beni dolandırdılar siz dolandırılmayın...

cortes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu yeri burasımı bilmem gerekli yer bulamadım.Bugün bir olay geldi başıma anlatayım dedim.Dha doğru dünden beridir konuşuyorum.

aynen msn konuşmaları:

konuşmaları okumak için tıklayın

Ben 3-5 liranın peşinde değilim fakat güvenin sarsılması biraz koyuyor insana...Sonuç olarak asla
barbaroslisesi.net
cahiliz.com
myodev.net
ataforum.net
cmsdestek.com
sahanhost.com
sitelerinin sahibi olan [email protected] [email protected] adresiyle alışveriş yapmayın...Belki ilerde domaini alıpta verebilirdi bana alan adını ya hiç domaini isimtescilden alamazsa....

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi bu arkadas sizi durduk yere msn e ekledı ve domaın takas yaptınız sızde oyle mı ?
sayet boyleyse yani sizdede biraz kabahat var gibi ama neyse
netice itibari ile gecmis olsun

K

komiklik.net

Misafir
geçmiş olsun ne diyeyim,çok profösyonel yalancıymış arkadaş,olur böyle şeyler takma

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu herifi biliyorum ya yalncının önde gideni :D bi ara bende sahantv.net sitesi vardı siteyi 1000 ytl bile almayı kabul ediodu nede olsa para ödemiyecek bana hemen hadi ver domaini falan hızlı hılzı olsun gibi salak ya karşısındaki :D bu admla kesinlikle calışmayın

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizide eklemiş.O sırada msn le Gökhan meşgulmuş.Satılık domainlerim var demiş.Gökhanda soru sormadan red etmiş ve engellemiş.

Bu tür kişiler forumlardan msn adresleri topluyor tek tek.Dikkatlı olun ;)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada geldi, 1 milyon dolar istedim domaine, engelledi beni :(
Arkadaş sesimi duyuyorsan eğer 900 bin dolara indirdim gel anlaşalım yav..

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adama çok gülüodum ya bazzen çok canım sıkılırsa dostum siteyi satıorum ister misin diordum sonra başlıodu bağlama cekmeye hehe :D

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu yeri burasımı bilmem gerekli yer bulamadım.Bugün bir olay geldi başıma anlatayım dedim.Dha doğru dünden beridir konuşuyorum.

aynen msn konuşmaları:

konuşmaları okumak için tıklayın

Ben 3-5 liranın peşinde değilim fakat güvenin sarsılması biraz koyuyor insana...Sonuç olarak asla
barbaroslisesi.net
cahiliz.com
myodev.net
ataforum.net
cmsdestek.com
sahanhost.com
sitelerinin sahibi olan [email protected] [email protected] adresiyle alışveriş yapmayın...Belki ilerde domaini alıpta verebilirdi bana alan adını ya hiç domaini isimtescilden alamazsa....

ben seni iyi tanırım ve sana jeeppazari.com u ben verdim. pek okumadım ama anladıgım kadarıyla adam seni durduk yere eklemiş ve senle takas yapmak icin anlasmıs .
yaw sen adamı tanımadan nasıl guvenebilirsinki :) kusura bakma kabahat biraz sende dostum. ama yenide geçmiş olsun.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunları okumadan.. adam da az önce bana 200 dolarlık kupon var dedi. nekadar dedim 50 ytl dedi. 30 a verirsen alayım dedim. tamam dedi hemen, dedim iyinet üyeliğin var mı.. var nisk dedim.. barbaros dedi. baktım barbaros diye biri de yok.. hemen adam çevrimdışı:) bende kurtuldum:)

H

hedefturan

Misafir
geçmiş olsun kardeşim. Şerefsizliktirbu... Nasıl vicdanları raha ediyor anlamıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5