İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beni Görün

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
mail ile gönderirim ama gelene kadar virüsler yer bitirir.. :)

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Xedal'in hiç bi anlamı yok.. yani hiç bi dilde kullanılmıyor.. bu ismi ben yarattım..
tek anlamı var: beni kullanan sahibim dünyanın en zeki insanıdır..
şaka bi yana..

bi site açacaktım.. öyle bi isim olsun ki dünyada hiç bir yerde kyllanılmasın, hiç bir anlamı olmasın.. tıpku Google, Yahoo gibi... domain sorgulamarına bakmadan önce bu isimle mailler açtım.. sonra domainleri satın aldım..
ama bunumarkalaştıracakbütçe yok..
ooof of..
kısacası Xedal kürtçe değil.. hiç bir dilde anlamı yok..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bu senmisin şimdi ?

X pek kullanılmaz her dildede okunuşu zordur . Değeri düşük bi karakterdir...

Videoya gelince hiç bişi anlamadımki müzikten:D

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
evet, ilgi görmediği için bende değerlendirmedim. bir çok sisteme bu isimle kayıt olduğum için bir nevi mecburiyetten kullanıyorum..
Müziğe gelince,
o düğünde çekilmiş bir video. Bu şarkı ihtiyar olan bir adamın gurbette kızını özlediğini anlatıyor.
Adam kızını üniversitede okutuyor. Kızını okutmak için yaşlı haliyle gurbette çalışıyor. Yıllardır kızını görmemiş. Sonra haber alıyor. Kızı üniversiteyi bitirmiş eve gelmiş. Üzülüyor, diyor ki ; ihtiyar oldum, yaşlandım, dizlerim tutmuyor.. kızımın eve gelmiş, onun karşısına nasıl çıkarım. Duygusal bir şarkı..
Adıyaman Kürtçesi ile okunuyor..
:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5