İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

benim 4 sitem var

D

Diyar-LEE

Misafir
benim 4 sitem var hepsi için ayrı ayrımı üye olmam lazım. adense için

V

vєga

Misafir
:)
hayır hesabınıza bağlandığnız zaman ;
içerik için adsense > kanallar > kanal ekleyin (diğer sitelerinizi teker teker oraya ekleyin..)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır aynı hesapda ki odları kullanabilirsin.istersen kanal açar hangi siteden ne kadar kazandığını görebilirsin.
Kolay Gelsin...

D

Diyar-LEE

Misafir
benim adım sayadımda tr karekter var
fesih biçer
nasıl yazam şimdi bunu

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Adsense Türkiyeye de hizmet verdiğine göre Türkçe karakter sorun yaratmayacaktır. Aldığı reklamlarda da var bunlar

D

Diyar-LEE

Misafir
S24: Ödeme bilgilerimde isim ve soyadım tükçe karekter içermektedir. Bankada bir sorun yaşarmıyım?
C24: Çek alan arkadaşların paylaşımlarından yola çıkarak kesinlikle sorun çıkmamaktadır bu gibi durumlarda. Yalnız isim ve soyadınızı büyük harfler kullanarak türkçe karekter kullanmadan yazmak en garantisi olacaktır.

neyse böyle yazılmış yazak bakalım

G

guajira

Misafir
Diyar-LEE' Alıntı:
S24: Ödeme bilgilerimde isim ve soyadım tükçe karekter içermektedir. Bankada bir sorun yaşarmıyım?
C24: Çek alan arkadaşların paylaşımlarından yola çıkarak kesinlikle sorun çıkmamaktadır bu gibi durumlarda. Yalnız isim ve soyadınızı büyük harfler kullanarak türkçe karekter kullanmadan yazmak en garantisi olacaktır.

neyse böyle yazılmış yazak bakalım

Dostum en garantisi türkçe karakter kullanma. Örneğin reşit = resit gibi. Ve inan bana banka da sorunla karşılaşmazsın.

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazi arkadaslar kizacakta gercekten cok merak ettim.

@Diyar-LEE

Ismim Fesih demissin. Isminin anlami nedir 15 dk arastirdimda mantikli bir cevap bulamadim. Ozelden veya burdan bilgilendirirsen sevinirm.

Saygilar.

D

Diyar-LEE

Misafir
c0d3r' Alıntı:
Bazi arkadaslar kizacakta gercekten cok merak ettim.

@Diyar-LEE

Ismim Fesih demissin. Isminin anlami nedir 15 dk arastirdimda mantikli bir cevap bulamadim. Ozelden veya burdan bilgilendirirsen sevinirm.

Saygilar.

arapçada açıklık - netlik
farsçadada fesh etmek - kara bozmak.
Türkçe bir kelime değil. zaten kullandığımız bir çok kelime Tr değil. :rolleyes:

her halde dedem ismimi arapça anlamından esinlenerek koymuş olmalı :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5