İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Benim Cdroma bi şeyler oluyor HELPPPPPP

M

MUHAMMAD_ALI

Misafir
Bende World Cup 2002 oyunu vardı o oyunu daha önce rahat rahat oynardım sonra uzun süre oynamadım sonra arkadaşa verdim bu cd bozuk diye geri verdi ve onun cd romunu bozdu onun ki Samsung ben kendimkinde denedi ve açmadı sonra ertesi gün birkaç oyun denedim olmadı sonra yendien başlattım açtı oyunları fakat film cd lerini xp tam kopyalayamadığı için 98 yukledim format atmadan ondada çalıştı fakat sonra format atıp meyi kurdum ondan sonra bir oyunu denedim o Cd biraz çizikti fakat çalıştırdı ama ben sonra bilgisayarı kilitledim cd çalışırken yeniden başlattım ondan sonra bi daha cd okumamaya başladı 98 i kurudm sonradan gen aynı ya windows kurulurken cdromu tanıyo bios ta tanıyo ama benim cd rom taktığım cd yi tanımıyor Yardım edin nooooooolur

muratemer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili dostum senin CD-ROM un ruhuna el fatiha boşuna formatlar atıp işletim sistemlerini değiştirmişsin senin sorunun işletim sisteminde değil ki!!! Senin sorunun CD-ROM da kısacası bozulmuş eğer garantisi devam ediyorsa götür aldığın yere bir baksınlar...Geçmiş ola....

granit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm.

Öncelikle bir cd rom temizleyici alıp dene. 4- milyon tl.
Muhtemelen tozlanmış olabilir. Eğer Cd rom okumaya çalışmadan cd yi dışarı çıkarıyorsa cd rom bozulmmuştur. Yok Eksplorerde Cd rom sürücünün simgesi de görünmüyorsa, boot virüsü..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5