İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Benim Hosting Isim - Ne alemde

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumu takip edenler bilirler buraya yazmistim hosting isine giriyorum diye,

neyse sadece neler oldu neler yaptim onlari yazmak istedim.

hostimg sitemi bitirdim. Yaklasik iki hafta ugrastim. Dizayni templatemoster den aldim, ama cok degistirdim yani su an taninmayacak halde ilk haline bakarak. Bir iki script aldim (whmautopilot filan parayi tahsil etmek icin). Gecen sali gunu resmen hosting satmaya basladim (yani site tam olarak bitmisti).

Ve bugun ilk musterim geldi. Nerden buldu nerden geldi anlamadim, once bir soru gonderdi emaille, daha ben ona cevap yazarken birde ogrendim adam hostingi ismarlamis bile. Adamin sitesi topu topu 4 html sayfasi.

Beni cok sevindirdi. Internetten ilk paramda yaklasik iki yil once gelmisti (27 dolar di). Searchfeed den. Ondada bu kadar sevinmistim. O paralar su an kazandigimin yaninda pek birsey degilde yinede ilk olmasi adami sevindiriyor.

Neyse benim planim her ay 10 yeni musteri bulmak. Ilk 50 musterimi bulunca gene buraya yazacagim insallah.

Simdilik bu kadar

B

Bedavalar-Net

Misafir
Hayirli olsun,insallah hersey istedigin gibi gider.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotweb öncelikle hayırlı olsun gerisi gelir umarım. hosting sitenin adını yazarsan biraz kurcalamak isterim :)

H

Heryerdeyiz

Misafir
Evet bende tasarımı felan merak ettim Host alacak olursak bakarsın yolumuz kesişir bi yerde :)

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotweb, hayırlı olsun bol kazançlar..
bu işten alnının akıyla çıkacağını tahmin ediyorum..
ayrıca siteyi söylersen belki müşteri oluruz/olurlar..

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az once yeni biri daha aldi hosting.
dogru durust birsey yapmadan (yani ilan bakimindan) millet nasil buluyor anlamadim.
bu hosting de cok buyuk bir pazar payi var.

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım sitenin adresini yazarmısın inceleyelim, belki birilerine tavsiye ederiz host alması için ;)

innDirmp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazar bakalım cıkmaz aya.
birakin sevinciyle basbasa admı..

yazsana baba linkide millet baksın.Pp

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5