İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Benim Üzerimden Para Kazanma Şansı

sen_emre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim Sitem Günlük 5000-6000 Tekil Hit Alıyor.. Ben İframe ile sizin siteleri benim siteme Eklersem sizde günlük 4000-5000 Hit alırsınız... Sitenize Sayaç Koyarsanız Daha Rahat Takip Edebilirsiniz... Benim Sayaç Tavsiyem:

http://www.sayacturka.gen.tr

Hitlerimin Tamamı Yurt Dışıdır.. %99 Almanya- %1 Karışık. Sayfanız Arka Planda Açılacaktır. Sadece PTP için Mantıklıdır. Sitenizin Tanıtımı İçin Değmez. Alexa için Yükselmek İstiyorsanız. Faydası olur.
Ve Sitenize PTP(Paid To Promote) kodları koyarsanız Çok Çok kazanırsınız...

PTP siteleri Çok :
ptp.Lolco.net (1000 gösterim 0.5$)
Paid-To-Promote.net (günde 1.7$ bana getirisi var 6K hite)
sendptp.com (1000 Tekil 2 $ diyordu ama ne kadar sayar...)
Findppc.net (Bilmiyorum)
vs vs...

4K hit fiyatım : 2$
10k Hit Fiyatım: 4.75$
20K Hit Fiyatım: 9$
30K Hit Fiyatım: 13$
50K hit Fiyatım: 20$

4-5 Tane Düzgün Ödeyen Sponsor Koyarsanız.. 2.5 Liradan çok çok fazlasını çıkartırsınız...

sen_emre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Flood için Üzgünm:(

Ödeme Aldıklarımın Resmini Koyayım dedim...

-FindPPC ödeme resmim 2 günde Kazanmıştım Miktarı...
446014FindPPC.jpg

-Paid-to-Promote Ödeme Resmi 10 Günde Kazanıldı...
255351Paid-To-Promote.jpg

-ptp.lolco.net Ödeme Resmi 1 Haftada Kazanıldı...
696699Lolco.jpg

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bırakın çukura dolmuş su birikintisinde zaman kaybetmeyi. Daha büyük şeyler deneyin, zaman bunlarla uğraşmaktan çok daha değerli.

sen_emre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bırakın çukura dolmuş su birikintisinde zaman kaybetmeyi. Daha büyük şeyler deneyin, zaman bunlarla uğraşmaktan çok daha değerli.

Daha Büyük Şeyler ile Zaten Uğraşıyorum Emin oLabilirsin... Yok sen çok çok daha büyük şeyler biliyorsan paylaşmalısınki Çoğalsın.. Di mi? Su birikintisinde Boğulmamızı istemiyorsan Yardım etmelisin..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Yardım ediyorum işte, bunların su birikintileri olduğunu söylüyorum. Ayrıca merak etme bu kadarcık su birikintisinde boğulmazsın, bir yere de varamazsın.

Daha büyüklerini tavsiye ettiklerim tekneme izinsiz çıkmaya çalışarak istemeden benide batırmaya kalktılar. O gün anladım ki bu bir yardım değilmiş, yardım; bu yolu bulup yolda takılıp düşenlerin elinden tutup yola devam etmelerini sağlamakmış. Bu nedenle sana başka şeyler bulmanı öneriyorum bulduğunda ihtiyacın olan şeyleri bu forumda fazlasıyla bulabilirsin. Bulamazsan sorabilirsin, burada çok deneyimli webmasterlar var.

cerkiner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitemize ptp kodları koymak nasıl bir iş? bikaç ptp sitesine üye olup onların linklerini teklink haline getirebilirmiyiz. bi sayfada iframe ile toplasak sayarmı hitleri?

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
Yardım ediyorum işte, bunların su birikintileri olduğunu söylüyorum. Ayrıca merak etme bu kadarcık su birikintisinde boğulmazsın, bir yere de varamazsın.

Daha büyüklerini tavsiye ettiklerim tekneme izinsiz çıkmaya çalışarak istemeden benide batırmaya kalktılar. O gün anladım ki bu bir yardım değilmiş, yardım; bu yolu bulup yolda takılıp düşenlerin elinden tutup yola devam etmelerini sağlamakmış. Bu nedenle sana başka şeyler bulmanı öneriyorum bulduğunda ihtiyacın olan şeyleri bu forumda fazlasıyla bulabilirsin. Bulamazsan sorabilirsin, burada çok deneyimli webmasterlar var.

bilmece bildirmece kimin elimin üstünde:D
adam resmen orda ticaret yapıyor bux sitelerinden daha kazançlı buxculara öğüt ver sen..

sen_emre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemize ptp kodları koymak nasıl bir iş? bikaç ptp sitesine üye olup onların linklerini teklink haline getirebilirmiyiz. bi sayfada iframe ile toplasak sayarmı hitleri?

PTP ler genelde Zaten İframe şeklindedir. Teklink haline getirme işlemini bilmiyorum.. Ama 4-5 tane ptp sitesini sitene koysan iyi kazanç elde edersin... Emin olabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5