İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BenQ 17 '' FLAT MONITOR ...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar BenQ 17 '' FLAT Monitor var elimde daha sifir 3. gun oldu alali acilen paraya ihtiyacim oldugu icin satmak durumundayim. O yuzden elden cikartmaya calisiyorum. Monitor rengi siyah. Urunun su anki toptancilardan cikis fiyati 138 $ gibi bir fiyat olmasi lazim. Urunun resmi bilgileri vs.

http://www.index.com.tr/product_detail.asp?id=99.91671.4B2

bu adresden bakabilirsiniz.

Pazarliksiz fiyati 100$ ( KDV Dahil ) ... Lütfen Almak isteyenler mesaj yazsin ...

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gittigidiyor'dan denedin mi? %10 zirt parasi %bilmemkac ayak basti parasi aliyorlar ama satma ihtimalin buradan daha yuksek...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum bugun de alici cikmassa ilani iptal edecegim cunku acil paraya ihtiyacim var.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Monitor satistan kaldirilmistir. Alan arkadasa tesekkur ederim. Anlayisindan kibarligindan davranislarindan ve konusmasindan oturu bir kez daha tesekkur ederim. Cok buyuk iyilik yapti. Ismini vermek istemiyorum kendisi soylenmesini istemedi.

( cLosed )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5