İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Benzersiz PHP Dizi Portalı (11 Adet bot + Div/CSS Tasarım ve daha fazlası)

Cristiano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benzersiz PHP Dizi Portal Scripti (9 Adet Bot + SEF Linkler + Part ve Yorum sistemi + Div/CSS Tasarım + Puanlama)

dizi-portali-afis.png

Merhabalar,

Son olarak hazırlamış olduğum Benzersiz PHP Dizi Portal scriptini satışa sunmuş bulunuyorum. Daha önce benzeri bulunmayan bu script dizi haberleri, oyuncu biyografileri, foto galeri, yayın akışı, dizi tanıtım modülleri bulunmaktadır. Scriptte 9 adet gelişmiş botun yanı sıra, part sistemi, içerik puanlama, yorum, sitemap, rss, etiket, site içi arama gibi özellikler bulunmaktadır. Ayrıca admin panelinden sitenin kontrolü tamamen sağlanabilmektedir. Tüm bölümler için linkler id içermemekle beraber "icerik-adi.html" şeklinde hazırlanmıştır. Detaylı olarak incelediğinizde, ne kadar emek harcandığının farkına varacaksınız.

Demo : Tıklayınız

Script Özellikleri :

• Linkler arama motoru dostu haline getirilmiştir. (Tüm bölümlerde id'siz linkler bulunmaktadır.)
    Video : video-adi.html
    Kategori : kategori/kategori-adi/
    Haber : haber/haber-adi.html
    Biyografi : biyografi/oyuncu-adi.html
    Etiket : izle/etiket-adi.html

• Tasarım tamamen CSS olarak hazırlanmıştır. (Table tagları içermez)

• İçeriğin hızlı indexlenmesi için otomatik 6 adet sitemap bulunmaktadır. Admin panelinden ping yollayıp, indexlenmeyi hızlandırabilirsiniz.

• RSS desteği bulunmaktadır.

• Puanlama sistemi bulunmaktadır, ziyaretçiler içeriklere oy verebilir.

• Yorum sistemi bulunmaktadır, ziyaretçiler içeriklere yorum yapabilirler.

• Dizi videoları için part sistemi bulunmaktadır.

• Admin panelinden aktifleştirilip / pasifleştirilebilen site içi aramalar etiket olarak kaydedilir.

• Ziyaretçiler siteye içerik gönderebilir. Gönderilen içerikler admin onayından sonra yayınlanır.

• Scripte ait 9 adet bot bulunmaktadır. ( 2 adet dizi botu, 4 adet video botu, 1 adet biyografi botu, 1 adet dizi etiket botu, 1 adet yayın akışı botu)

Botların Özellikleri :

• Dizi botları kategoriye göre dizi çekmektedir. Dilediğiniz dizi bölümünü anında tek tıkla ekleyebilirsiniz.
  • Video botları arama fonksiyonuyla çalışmaktadırlar.
  • Bulunan sonuçlara göre videoların resim dosyasını dilerseniz sunucuya çekebilirsiniz.
  • Ayrıca tek tıkla güncelleyebileceğiniz yayın akışı botu bulunmaktadır.

panel-bot.png

Admin Panel Özellikleri :

• İçerik (video, haber, biyografi, fotoğraf, dizi tanıtım) ekleyebilme / silme / düzenleme (Videoları isterseniz resim ve flv linkleriyle, isterseniz bilgisayarınızdan upload edebilirsiniz.) Yine aynı şekilde fotoğrafları dilerseniz bilgisayarınızdan upload edebilir, dilerseniz resim url şeklinde ekleyebilirsiniz.

panel-video-ekleme.png

• Dizi kategori ekleyebilme / silme / düzenleme

panel-kategori.png

• Her bölüm için ayrı şekilde etiket ekleyebilme / silme / düzenleme

• Genel site istatistiği (Toplam ve onay bekleyen içerik istatistiği)

panel-istatistik.png

• Onay bekleyen içerik, yorum ve etiketlere onay verme
  • 9 adet bot kontrolü
  • Site ayarları (Site içi arama kaydı açık kapalı, yorum yapmaya izin verme, sayaç kodu ekleyebilme, google doğrulama kodu)

panel-ayar.png

• Tüm bölümler için detaylı meta tag yönetimi

panel-metatag.png

• Reklam alan yönetimi (Tüm boyutlardaki reklam alanlarının yönetimi)

panel-reklam.png

• 12 adet FLV Player skin seçeneği (Dilediğiniz flv player skini seçebilirsiniz)

panel-skin.png

• Google ping (Siteyi güncelledikten sonra 6 adet site haritası için Google'a ping yollayabilirsiniz.)
  • Gönderilen iletişim formu bilgilerini görme, iletiyi cevaplama
  • Admin bilgilerini değiştirebilme.

Bu benzersiz scriptin fiyatı yanlızca 125 TL.

Not: Script domain lisanslıdır. Youtube botu hariç diğer botlar için 2 aylık garanti vermekteyim. Extra domain için ücret 60 TL'dir. Daha önceki scriptlerimden alan müşterilere %20'lik indirim yapılacaktır.

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
1 Adet aldım,admin paneli çok kullanışlı tavsiye ederim.

16BAK1963

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha sonra Bot yazdira biliyormuyuz acaba birtane dizi sitesi acmak istiyorum aslinda bende birde baska degisik tema rengi var mi? umarum bir muddet birde destek gerekli uzun süreli kullanilacak bir script görüyorum..

Cristiano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daha sonra Bot yazdira biliyormuyuz acaba birtane dizi sitesi acmak istiyorum aslinda bende birde baska degisik tema rengi var mi? umarum bir muddet birde destek gerekli uzun süreli kullanilacak bir script görüyorum..

Toplam 4 renk seçeneği mevcuttur.

Mavi tema demo eklenmiştir : Tıklayınız

Pembe tema demo eklenmiştir : Tıklayınız

Siyah tema demo eklenmiştir : Tıklayınız

Şuan isteğe özel bot yazmıyorum fakat elimde bu script için yapılmış film botu da bulunmaktadır. Onu da verebilirim. Destek konusunda ise şüpheniz olmasın.

Msn : okcu[@]hotmail.com.tr

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi