İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Benzin 70 Krş - 1.4 YTL

kaanmurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kanal d de arenayı izliyorum Van'da sokaklarda köylerde bidonla benzin satıyolar.Benzini geceleri katırlarla İrandan kaçak getiriyolarmış :) Benzin sınır köylerde 70 KRŞ şehir merkezinde 1.4 YTL.

Demekki Cem uzanın bi bildiği varmış Mazot 1 YTL olcak derken :D :p

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O her şeyi bilir zaten ..
Bu Türkiye Yunanistan macında Genç Parti reklamları cıkması icin 2 milyon amerikan doları teklif etmiş. Reddedilmiş.. doğru mudur?

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benzin 1 YTL olacak, doğrudur. Motorola'yı dolandırdığı gibi petrol tröstlerini de dolandırır. Kaçak benzini sokar yurda, ona satar. Al sana benzin 1 YTL.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O her şeyi bilir zaten ..
Bu Türkiye Yunanistan macında Genç Parti reklamları cıkması icin 2 milyon amerikan doları teklif etmiş. Reddedilmiş.. doğru mudur?

etmekle kalmamış parayı ödemiş ama son anda reklamlar gösterilmemiş
paramı geri alırım diyor :)

kaanmurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adalet bakanının bizzat Fatih Altaylı ile görüşüp reklamı yayınlatmadığı söyleniyor.

Dün Arenayı izlemeliydiniz bakkallarda marketlerde çiçekcide çiğ köftecide heryerde bidonlarla benzin satıyolardı :)

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
izledim ya bide kadının teki vardı kendi kardeşini bile dolandırmış ama kadın öle böle değil çok paralar kaldırmış

bide çiğ köfteci mikrafonu görünce nasıl dumur oldu :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
cem uzan başbakan olsun türkiyeye 2-3 kişiye satıp babasının yanına gider valla..

B

BelevianChaos

Misafir
benzin 1 ytl olacak, öss kalkacak ne hoş. gelsin denesin valla. nasılsa ordumuz var başımızda. kafayı koyduğu gibi uzandırır yere uzan'ı :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
valla benim bir Van'lı arkadaşım vardı. o da bana durmadan benzin hikayelerini anlatırdı. şöylede böylede derdi... Bende pek inanamazdım. Ama dün arenayı izledikten sonra hakkatten doğruymuş dedim...

:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5