İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beraber proje üretsek

E

emreaga

Misafir
Selam .
yav binlerce capulcu yamuk siteler var! cogu kap kac sistemiyle calisiyor:)
Özelliklede Türk kardeslerimiz. Biz bunca webmasteriz (ben haric) Bi reklam sistemi yapamazmiyiz? amaci site sahibine degilde hak eden herkeze kazandiracak bi sistem. cogunuz bunu yapabilecek birikime sahipsiniz. Atiyorum
10 webmaster birlesse muazzam bi site cikar ortaya! ne dersiniz?

M

MasterOFMasters

Misafir
reklam sistemi yapılur ama reklam vercek kişi çok az olur

E

emreaga

Misafir
`cevap

Evet ama bunca bulanlar buluyor iyi bisey yaparsak bence reklam verende cok olur söyle üyesi cok ziyaretcisi bol. üyeleri burdan toplariz. yapacagimiz site hepimizin ortak sitesi olur. herkez ikinci sitesiymis gibi emek gösterirse umuyorum 4-5 ay sonra bilemedin 7 ay sonra süper bisey ortaya cikar.
Bence;)

B

blade1978

Misafir
evet bunu daha önce başka platformlardada duymuştum ama hep konuşulmakla kaldıi yani bir clix sitesi ve mail okuma gibi bir şeymi demek istiyorsun bu reklam sitesi eğere oleyse dafha iyi olur.bir örnek.
stormofcash.com springlinks.com gibi siteler .çok kazanıyor geçen hafta stormofcash sitesi 3500$ satıldı demekki çok kazanılıyor bu konularda oldukça bilgim var ama param yok..

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.Net platformundaki proje çalışmalarınız olduğunda yardımcı olabilirim, ekip oluşursa tabiki..

I

i.s.a.q

Misafir
3 tane projem var.

1.ci sitenın malıyetı : 1500 dolar
2.ci sitenın malıyetı : 3000 dolar.
3.cü sıtenın malıyetı : 55 bin dolar.

Varsa ortak çalışabılecek gelsin.

B

blade1978

Misafir
bu kadar yüksek maliyetli işi konuşmanın yeri burası değil .onlar ceo'ların görevi bizim değil..

F

Flasci

Misafir
İnternet üzeinden birlikte proje yapma işi çok zor ötesi birşey,birbirinizi tanımadan hele daha zor.Yıllarca çeşitli forumlarda hep bu tip mesajlar okurum fakat henüz başarıya ulaşan bir olaya tanık olmadım.
Başarılar...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
i.s.a.q' Alıntı:
zamanı geldıgınde tek başımızada yaparız.;)
bir kaç mesajını okudum hep aynısını yapmışsın arkdaşım...

Googlede iyi kazandıran kelimeyi bilirim ama sölemem şimdide üsttekini söylemişsin.Bak ne yap biliyormusun ? Üyeliğini iptal et.Bu forumdaki yazıları üye olmadan da okursun.İnsanı -uyuz edecek- soğutacak mesajlar yazmamış olursun.Forumun amacı : Bildiğini paylaşmak, bilmediğini öğrenmektir.

S

SatlikDomain

Misafir
Benin şuan üzerind eçalıştığım bir proje var, Domain tescil firması açıyorum, tam bahsetmek istemiyorum projeyi çalcaklar filan muhabbeti değil, nazar değmemesi için ama inş. hoş bir tescil olayı yapacaz.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi' Alıntı:

Googlede iyi kazandıran kelimeyi bilirim ama sölemem şimdide üsttekini söylemişsin.Bak ne yap biliyormusun ? Üyeliğini iptal et.Bu forumdaki yazıları üye olmadan da okursun.İnsanı -uyuz edecek- soğutacak mesajlar yazmamış olursun.Forumun amacı : Bildiğini paylaşmak, bilmediğini öğrenmektir.

+ 111111111111111111111111111111

B

blade1978

Misafir

++1 MİLYON

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
SatlikDomain' Alıntı:
Benin şuan üzerind eçalıştığım bir proje var, Domain tescil firması açıyorum, tam bahsetmek istemiyorum projeyi çalcaklar filan muhabbeti değil, nazar değmemesi için ama inş. hoş bir tescil olayı yapacaz.
çok güzel bir proje ancak büyük yatırım yapan firmalar var.Domain alımın ne kadar artarsa o kadar ucuza satacaksın.İyi bir müşteri potansiyelin olur, domain açık artırması olayınada girebilrsen bence muhteşem bir proje olacakdır.

Başarılar

S

SatlikDomain

Misafir
çok güzel bir proje ancak büyük yatırım yapan firmalar var.Domain alımın ne kadar artarsa o kadar ucuza satacaksın.İyi bir müşteri potansiyelin olur, domain açık artırması olayınada girebilrsen bence muhteşem bir proje olacakdır.

Başarılar

Tşk ederim.

ben normal .com , .net domain registerlığı yapmıyacam ( dikkatinizi çekmek istiyorum bayilik değil !. Direk ben register hizmeti vermeyi planlıyorum. )

Yıllık 2 $ filan düşünüyoruz domain register'ı, ilk başlarda promosyon yapabiliriz ilk 100 domain registerdenlere bir domain register hakkı verme gibi.

Şuan yazılım üzerinde çalışıyoruz.

L

Ladywolf

Misafir
i.s.a.q' Alıntı:
3 tane projem var.

1.ci sitenın malıyetı : 1500 dolar
2.ci sitenın malıyetı : 3000 dolar.
3.cü sıtenın malıyetı : 55 bin dolar.

Varsa ortak çalışabılecek gelsin.

fabrika kuruyo sanki :d

I

i.s.a.q

Misafir

Bak Öncelikle sakin ol.Burda kimseyi soğutmak yada uyuz etmek için birşey yapılmıyor(-ki) zaten sen uyuz oluyorsan bu senin kişisel probleminden (yada sizin) öteye gitmez.

Ben kalıpta projelerim olduğunu ve çalışmayı düşünen olursa görüşebileceğimizi söyledim'Ki bu senin bıldıgın 100 dolarlık projelerdende değil.Ne forum nede msn de konusularak yapılacak projelerdende değil.Burda 70-80 sayfalık projeyi yayınlamamında hiçbir mantığı kalmaz.

2.ci Olay google adsense madem çok istiyorsun söyleyeyim

''Car Hire'' 220 tıklamaya 280 dolar verdi.car hire kelimesi şuana kadar 1,2 dolar'den aşağı vermedi(dipnot:artık google adsense kullanmıyorum zaten.)

Şimdi rahatladınmı.

Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5