İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Berbat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Evocel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam

arkadaşın üyeliğinden yazıyorum üye olamadığım için berbat.net in sahipleriyle dostluğumuz var berbat.net şuanda günlük adsense den 200$ civarı para kazanıyor google adsenseden kovulmuşluğu yok dopdolu ve berbat.net in durumları gayet iyidir site sahipleri sizi kaile almadıkları için bu tarz yazılarınızla sadece kendi karakterinizi belli edersiniz

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evocel' Alıntı:
arkadaşın üyeliğinden yazıyorum üye olamadığım için berbat.net in sahipleriyle dostluğumuz var berbat.net şuanda günlük adsense den 200$ civarı para kazanıyor google adsenseden kovulmuşluğu yok dopdolu ve berbat.net in durumları gayet iyidir site sahipleri sizi kaile almadıkları için bu tarz yazılarınızla sadece kendi karakterinizi belli edersiniz
yazdığın mesajı tekrar oku bakalım ne anlıyacaksın

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaal'e alıp, almadığını anlayacaksın. Bence de kaal'e almayın.
Ben almıyorum mesela. Aşşağıdaki laflarımı kim üstüne alınırsa alınsın ;
"İt ürür, kervan yürür"
"Köpekler istedi diye, atlar ölmez"
vs vs.

U

ultraturknet

Misafir
"Gerizekalı köylü kurnazlarının" ağırına gitti herhalde.

Umit' Alıntı:
Kaal'e alıp, almadığını anlayacaksın. Bence de kaal'e almayın.
Ben almıyorum mesela. Aşşağıdaki laflarımı kim üstüne alınırsa alınsın ;
"İt ürür, kervan yürür"
"Köpekler istedi diye, atlar ölmez"
vs vs.
Üstüne alınan alınsın da sen zaten bu mesajınla "köpeklik" hakkında iyi bir fikir vermişsin.
Adbrite'ı Türkiye'ye kapatan, Adsense'de de aynı yolda ilerleyen ayak takımı it kopuk kaale almasın, bunu da üstüne alınan alınsın.

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ultraturknet' Alıntı:
"Gerizekalı köylü kurnazlarının" ağırına gitti herhalde.

Üstüne alınan alınsın da sen zaten bu mesajınla "köpeklik" hakkında iyi bir fikir vermişsin.
Adbrite'ı Türkiye'ye kapatan, Adsense'de de aynı yolda ilerleyen ayak takımı it kopuk kaale almasın, bunu da üstüne alınan alınsın.
"Köylü milletin efendisidir."
+
Ustune alınmasını beklediğin kişi adsense'den doğal veya doğal olmayan yollardan kazandıgı parayı tartının bir tarafına koyar, diğer tarafınada seni koyar.
Bil bakalım hangi taraf ağır basar?
Adsense benim yüzümden türklere kapanacaksa inanki çok sevinirim.
Çünkü sedo sizin gibi forumlarda ciyaklayanların yüzünden Türk'lere karşı büyük bir antipati duymaya başladı. Oysa şahsen ben aylık 2000 € + para kazanıyordum.
+
Adsense türklere kapanmaz. Sen bu forumda ciyaklıyorsun diye sana madalya takmazlar, veya cpm değerini yükseltmezler. Adbrite ile hiç işim olmadı. Ancak kapanmasına üzüldüm. Bazı arkadaşlar ne güzel malı götürüyorlardı. Adsense'de sıkar biraz, ama yapan yapar. Ben yapıyorum mesela. Helal olsun bana. Kıskananlar çatlasın.
Sen şimdi derdini yazdın foruma. N'ooldu ? Rahatladın mı? Madalya taktılar mı? Cpm değerin yükseldi mi? Bonus hakkı kazandın mı?
Yok, yok, yok. Yok oğlu yok. Maksat muhabbet olsun işte.
Atı alan Üsküdar'ı geçti gülüm. Sen burda yazmaya devam et. Dürüst arkadaşlar sana send money yaparlar belki.
Astalawista.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5