İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Berk Birkan Doğum Günü Kutlaması

H

halilarici

Misafir
Çok Sevdiğim Arkadaşım Berk Birkan'ın doğum gününü kutlamak amacıyla Bir Flash yaptım.Oda bu forumda görürse konumu göreceği kesindir.Neyse uzatmıyayım Canım kardeşim doğum günün kutlu olsun.
Berk

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
flash yaptın diye burdan paylaşmana gerek yok. Hani yapılışını falan anlatsan yaparsın burdan konunu tanıtımını. Ama sen kutlama yapıyorsun geyikhane söz sende. Kapatalım o zaman bu bölümleri

H

halilarici

Misafir
İlk söz sendeyi açıcaktım ama flash olduğu için buraya açtım.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Hocam bazen yaptığınız şey bazen amaç önemli.
Ben istanbulda oturanlarla tanışmak için bir site açarsam bunu tanışma bölümüne değil yeni site tanıtım bölümüne açarım. Ama ben istanbullularla tanışmak istersen tanışma bölümüne açarım.

H

halilarici

Misafir
Tamam :D sen istanbullularla tanış.Ben burda sonuçta bir flash çalışması yapıyorum.

Ekleme: Yok coderbybrkbrkn ismi burdaki veyatta coderbybrkn da olabilir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bu şahsı dolandırıcı diye biliyoduk biz

H

halilarici

Misafir
Yok O şahıs dolandırıcı değildir.Sizin isminiz mesela şafak çalışkan başka biri sizin isminize girip dolandırıcılık yapsa siz dolandırıcı oluyormusunuz ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ben bilmem
ben duyduğumu söyledim

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
bozacının şahidi şıracı ben kefilim diyor adam resmen benide dolandırdı daha konusma onu savunma

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
konu çok sapmış :)
# ama berk birkan bu forumdaki berk birkan ise otolike yapan arkadaş ise bir ara otolike yaptırıyordum yönetici olmam gerekiyor falan diyordu birdaha çalışmadık :)

H

halilarici

Misafir
Yok o değil.Zaten onuda tanımıyorum.Otolike da yapmadı zaten hiç bir zaman.Biri adına yapmıştır Dolandırıcılık Roymand mısın nesin sende sözlerine dikkat et! Konuyuda saptırmayın bugün o canım arkadaşımın doğum günü flash çalışmamında içine ettiniz zaten.Saolun.

Ekleme:
bebe bunlar ya sununda yası 13 ne işin var burda :D

:) Akıl yaşta değil Baştadır.25 Yaşına gelmişsinde ne olmuş ?

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
4.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5