İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Berk Birkan Doğum Günü Kutlaması

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
burası webmaster forumu evet ben açılan konuya yorum atıyorum yoksa konulara yorum atmak yasak diye bi kural mı var sen onu bunu boşver bak arkadasın neler yazmıs resimi gördün mü o değil mi şahıs

H

halilarici

Misafir
burası webmaster forumu evet ben açılan konuya yorum atıyorum yoksa konulara yorum atmak yasak diye bi kural mı var sen onu bunu boşver bak arkadasın neler yazmıs resimi gördün mü o değil mi şahıs

Peki;
Hakareti yazan mahir adlı şahısdır.Ve daha fazla uzamasın lütfen.

Konu kapatabilirmisiniz.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
demekki o şahıs senin arkadasın cvp alınmıştır evet uzatmaya gerek yok iyi forumlar

H

halilarici

Misafir
Siz neye inanırsaniz inanabilirsiniz.Bu forumda beni tanıyan tanır.Bir kere bile kimseyi dolandırmadım ve harama hiç el uzatmadım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ee sonuç alındımı
sanık senin arkadaş mı?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Benim muhabbetim olan bi arkadaştı ama sonra dolandırıcı dediler birdahada haber alamadık bu konuya kadar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5