İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaş 2-3 Trabzonspor

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Yılın ilk derbisi bana göre tutuk başladı ama sonradan açıldı.
Trabzonspor süper kontra oynadı falla.Çok mutluyum çokkk.
3. de 5. de 10. da olsan seviyoruz seni TRABZONSPORUM.Laziya galibiyet için tşkler.Yürüyün doğruuu kombine almaya :D
Trabzonspor Bir Sevdadır.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trabzon gercekten iyi oynadı ve kazandı yan hakemlerin her ne kadar ofsayt hakkında en ufak bir bilgisi bile olmamasına ragmen kazanmayı bildiler tebrikler..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
seni seviyorum trabzonspor nasil olsa memleket takımı ;)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
vallahi maçin ikinci yarısını seyrettim çok zevkli bir mücadele idi ama bir an dedim kendime trabzon bu basitçe harcadığı pozisyonları çok arar diye ALLAH tan aramadılar... Ama başka bir maçta bu kadar şanslı olamayabilirler bu kadar pozisyon bulamayabilirler yakaladınmı atacaksın.. Neydi o öyle ömer rızanın gökdenizin marcelinho nun pozisyonları marcelinho adeta golü atmamak için uğraştı ve atamadı..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu Lazaroni niye gitti? Uzak kaldik haberlerden

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallahi sunu soyleyeyim eğer yattara oynasaydi varya fark 10 olurdu hezimete uğrardı besiktas zaten gittik bir ayyaş 10 numara aldık ama içip mi oynuyor anlamadim gitti.. bide şu muşambayi gorsek :)

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel Bir Derbiydi (son dk.lar özellikle), Trabzonsporu tebrik ederim, açıkları güzel kullandılar...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haftayada GS-BJK var. Bereketli olacak bizim için inşallah :p

BJK yener GS yi umudumuz beraberlik ama ;)

Edit: Trabzonu tebrik etmeyi unutmuşum pardon. GS maçını izlemiştim ama bunu izleyemedim fırsat olmadı. Deplasmanda güzel bir galibiyet aldılar. Hemde Laz-horoni den sonra ilaç gibi gelmiştir. Trabzon çıkışa geçer bundan sonra ve güzel olur sanırım bu sene yine TS - FB çekişmesi olacak bence :)

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haftaya Besiktas aynı defans açıklarını ASY'de verirse Galatasaray, Trabzonspor gibi cömert davranmaz.

Trabzonspor'a tebrikler.

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallahi bilmiyorum ama galatasarayda boyle oynarsa bize karsi sansi yok ziya iyi çözmüş besiktasi zaten kürdanli tigana (adam kebap yiyip geliyr galiba) bende farkli bir taktik uygulamistim dedi ama... bu hatalar yapilmaz çötdenizi rahat oynasin diye birakmis.. erseni tutturmus bence çötdenizi tutup erseni biraksaydi boyle olmazdi çözdenizde ne oynadi bee kesin legalpara oynamistir trabzon yenece diye :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
UEFA/CL'de bu hafta kombine bir galibiyet serisi yapalim da, kendi aralarinda ne yaptiklari beni cok enterese etmiyor.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
muşambayı fındıklara serdik hava yagmurlu :D

Musampa, Malaga'da ki gibi oynarsa, dalga geçecek yüzünüz olmaz, inan bana ;) Yaşlı adam Dely Valdes'e bile ne goller attırmıştır bu Musampa. Gelin görün ki, Ersen Martin, Ömer Rıza ve Umut Bulut gibi dinamik forvetleri var Trabzonspor'un.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5