İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaş Dağıldı

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sssssan8.jpg

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi pas yapan takıma karşı orta sahayı pres yapmayan adamalardan oluşturursan olacağı buydu...ankaraspor çok iyi pas yapıyor buna karşın beşiktaşlı oyuncularda hiç pres yapmayınca böyle bir sonuç çıktı ortaya. ankarasporu kutluyorum...

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
gelen gideni aratır diye bi laf vardır :) şu anda bjk ısınma döneminde 1-2 maç daha gider böyle sonra düzelir

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi pas yapan takıma karşı orta sahayı pres yapmayan adamalardan oluşturursan olacağı buydu...ankaraspor çok iyi pas yapıyor buna karşın beşiktaşlı oyuncularda hiç pres yapmayınca böyle bir sonuç çıktı ortaya. ankarasporu kutluyorum...

NTV izliyoruz galiba :D

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lig şekillenmeye başlıyor.Galatasaray,Fenerbahçe üste çıkmaya başladı.Beşiktaşta düşmeye ...

irtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

yürü be mustafa... şaka maka beşiktaş mustafa denizli ile beraber batıcak bu gidişle..

MeGaLazY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beşiktaş tarih oldu artık :D Zaten beşikteşlıda fazla yok artık :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
adım adım şampiyonsun fenerbahçem

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
kapımız her zaman açık

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kötu gidince besiktas dagilir ne olur fenerin haline ne yapacak su parasiz gs vs hep laf laf besiktas dagilmaz buyuk takimlar dagilmaz karisir karistirirlar ama biyere kadar yalniz bir lafim hala arkasindayim zaten kac sene evel iyinet forumada konu actim bikerede su yönetim gitsin hep oyuncular ve teknik direktörler gitmesin ama gidemiyorlar.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
son 13 yılda beşiktaş 1 kere şampiyon olmuş. sağlam'ı göndermemeleri gerekirdi bence.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yakinda mustafayida yollarlar olay o gitmesi bu gitmesi degil sizce mantiklimi o gitti bu gitti su geldi bu geldi hala ayni durum demeki yönetimde var bisey bu yönetim gitsin yokmu söyle gönulu zengin biri demirörenin karsisina ciksin ozaman hersey duzelcek...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5