İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

beşiktaş Fenerbahçe

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maçı izledim, benim 10 sene önce mahalle maçında takıma verdiğim taktiği zico takımına vermis. "gelen topa abanın nereye giderse gitsin" ile maçı aldılar. böyle maç kazanacağıma yenilirim daha iyi.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
BJK Fenerin maçlarını değilde kendi maçlarını düşünsün. Bursa il sınırından nasıl geçecegini düşünerek başlayabilir mesela...

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maçı izledim, benim 10 sene önce mahalle maçında takıma verdiğim taktiği zico takımına vermis. "gelen topa abanın nereye giderse gitsin" ile maçı aldılar. böyle maç kazanacağıma yenilirim daha iyi.

Varya ne yazacağını o kadar merak ediyordum ki :)

3 Beşiktaşlının masasında maç izledim, FENERBAHÇE oynadı ve hak etti dediler.

Senden beklenen cevaptı :D

Kiss you ploop

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

kupa maçında da fark atmamız lazımdı aşkım neden böyle diyorsun şimdi :D ayrıca beşiktaş sadece 2 yarı oynadı. 1 yarı gören pek olmadı.. takımın kendiside aynısını söyledi.

o zaman siz böyle maç kazanacağınıza yenilin evet daha iyi ... :)

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dur şimdi isteyince herşey yapılır
sen inan bak herkes nasılda inanır
imkansız diyenler herzaman yanılır
sonunda iyi(ler) mutlaka kazanır

şampiyon cimbom :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

arada bi maç vardı evet :) yumruk maçı A1 kick boks müsabakası. saolsun hakem yine maçı katletmeyi becerdi. her iki takımada gereksiz bir çok kart ve gereksiz bir çok düdük. ve o Mustafa Doğan pozisyonu federasyon ve hakem kurulu oturup o pozisyonu yeniden görüşmeli. Fenerbahçeye ceza yağarken o pozisyonu yaratan Mustafa doğan ve hakeme bakalım ne yapıcaklar. Adamların topla alakası yok, basarsın çalımı seni tutar çelme takar, basarsın çalımı atarsın deparı adam sana yumruk atar tokat atar gözüne parmağını sokar dudağını patlatır. ilginç bir maçtı ama farklı yenebileceğimiz bir bjk yi 1-0 yendik ama sonuç önemli şimdi ligin sonunu bekliyoruz. hakettiğimiz şampiyonluğu almak için. developer arkadaşımıza sevgiler saygılar. ploop senide seviyorum :kiss:

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Umarım Cimbom 2. olur. BJK'de mümkünse 4. felan...

N

necro

Misafir
Fenerbahçe ligden çekilmiyormiyor muydu? seneye pendik sporla karşılaşmalarını izlemek isterdik oysaki

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Hem Fenerbahçe'nin ligden çekilmesinden bahsetmiş, hemde Pendikspor ile maçtan bahsediyor. Çok komik hakkaten ya :D

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haftaya Trabzonsporu yendikmi lig bitmiştir Feberbahçe için ;) Galatasarıyı nasıl olsa yeneriz o problem değil :) son maç Ankaragücünüde yeniliriz ve stadımızda 100. Yılımızda şampiyon olmanın keyfini sürerirz. Benim temennim ve fikrim bu...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ligden çekilince 2.ligde veya 3. ligde oynama gibi bir lüksün yok. Bilmemen ilginç olmuş :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cidden ligden çekilsek ne olacak düşündünüz mü hiç ? Herkes Fenerbahçe nin sırtından geçiniyor. Deplasmana gidiyoruz uşakspor 300 milyondan bilet satıyor. Fenerbahçe için üye olmuş onca digiturk abonesi ne olacak çıkınca ? düşündünüz mü hiç ? Fenerbahçe olmasa hangi maç izlenecek ? Bırak maçları Fenerbahçe olmasa hangi takım konuşulacak ? Neden gazetelerin hep manşetleri Fenerbahçe ile ilgili? Neden Fenerli olmayan spor yazarları bile Fenerbahçe hakkında yazı yazıyor ? Neden Beşiktaş 9 sene şampiyon olamamışken kimse yazı yazmazken, Fenerbahçe 1 sene kaçırdığında 1 hafta konuşuluyor ? Bu liste uzar gider. Sadece bikez daha düşünün..

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Cidden ligden çekilsek ne olacak düşündünüz mü hiç ? Herkes Fenerbahçe nin sırtından geçiniyor. Deplasmana gidiyoruz uşakspor 300 milyondan bilet satıyor. Fenerbahçe için üye olmuş onca digiturk abonesi ne olacak çıkınca ? düşündünüz mü hiç ? Fenerbahçe olmasa hangi maç izlenecek ? Bırak maçları Fenerbahçe olmasa hangi takım konuşulacak ? Neden gazetelerin hep manşetleri Fenerbahçe ile ilgili? Neden Fenerli olmayan spor yazarları bile Fenerbahçe hakkında yazı yazıyor ? Neden Beşiktaş 9 sene şampiyon olamamışken kimse yazı yazmazken, Fenerbahçe 1 sene kaçırdığında 1 hafta konuşuluyor ? Bu liste uzar gider. Sadece bikez daha düşünün..

+1907
Kesinlikle katılıyorum. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5