İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

beşiktaş Fenerbahçe

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gs berabere kaldı

Haftaya biz Ts'yi Bursa'da Bjk'yi yensin. Bitsin bu iş.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Aman arkadaşlar büyük konuşupta sonra mors olmayalım. Henüz hiçbirşey bitmedi. Geçen seneki gibi rehavete kapılıp şampiyonluğu armağan edersek bu Beşiktaş galibiyetinin hiçbir önemi kalmaz.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
trabzon yenecek bence fenerbahceyi ama bu birşeyi değiştirmeyecek fener şampiyon gibi gözüküyor :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra geçen seneyi hatırlıyormusun

http://forum.iyinet.com/spor/13473-sampiyonluk-kutlamalari-baslasinnnnn-5.html#post94143

( konu silinmiş ama trextra hatırlar ;) )

senin şampiyonluğu kutlama konunu ? :p
Ben trextra'nın mesajını yazayım :D

Arkadaşlar Şampiyonluk kutlamalarını başlatıyorum.
5-4-3-2-1

Lay lay lay la lay lay lay la laylay laylay laaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyy, laylay
layla laylaylaylayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
-------------------------------
Lay Lay Lay lay lay lay layyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy FEEENERBAHÇEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
-------------------------------

SARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Şimdi arkadaşlar güzel bir resim vermişler, hastanede hemşireler yapar ya, biraz herkes şşş yapsa :) Herkes böyle erken sevinebilir, hata edebilir de, ama büyük bir farklılığı göz ardı ediyorsunuz, geçen sene Galatasaray, bu sene Beşiktaş hep Denizli, Vestel, Sivas, Samsun, Trabzon gibi güzide anadolu illerinden medet umuyor, ah bi yenseler Fener'i de şampiyon biz olsak diyor. Fenerbahçe'de nedense bu Beşiktaş'ı Galatasaray'ı hep yenip, bir tek kendinden medet umuyor. Bence bu farkı atlamayın ufak böyle tatlı atışmalar arasında.

Bunun yüzündendir ki geçen sene GS'yi çok harika şekilde yenmemize rağmen son haftaki şanssızlığa çok üzülmüyorum, açıkçası GS'lilerin bizi yenemedikten sonra ondan bundan medet umup sonra deil gibi eğlenmeleri çok hoşuma gitmişti, bu sene de işler belli olmaz ama yine de rakibimizi teke tek de yendik. Bundan sonra olamasak da bu da futbolun güzelliği.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bizde rakibimizi teke tek de yendik, türkiye kupasına doğru gidiyoruz :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Çıtayı düşürmeyin daha Trabzon, Ankaragücü var.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ankaragücü kurtardı kendini trabzonun ne yaptığı belli değil, galatasaray desen fenerin korkulu rüyası :) hiçbirşey belli olmaz ama görünen o ki geçen sene fenerbahcelilerin dili fena yanmış, geçen sene yaşanmamış olsa veya başka bir takım 5 puan farkla son 3 maça girse çoktan kutlamalara başlamıştı :)

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya neyin muhabbetini yapıyonuz ki hala anlamıyorum..
bi adnan polat kadar olmadınız..
o bile diyor ŞAMPİYON FENERBAHÇE diye..

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fenerbahçe
Beşiktaş
Galatasaray

Ligi 3.bitirdik, lig bitmiştir, hayırlı olsun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5