İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaş - Sivasspor

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 kırmızıkart ikiside haklı bence, toramanın yaptığı kırmızı karttan sivas çok güzel bir frikik golü attı.

Ek olarak seyiriciye bir not. O herkesin övdüğü seyirci yine. İnşallah ceza vermezlerde tüm stadlarda küfürler başlar. Ahlaksız herifler. 3 kuruşluk adamlar herkesin annesine küfür ediyorlar ve haftalardır devam ediyor bu olay.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Mac Kac Kac Yoldaydım

Edit : Pardon arkadaslar ucmusum ben trafik insanı mahvediyor...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
devam ediyor maç

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-1 devam ediyor maç ve 2 takımda 10 kişi kaldı. Maç ortada gidiyor bence. Mehmet yozgatlı girdi şimdi oyuna.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
şuan 2-1 yeniliyor beşiktaş

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Golden önce Bobo nun pozisyonu var tekrar göstermedi hakem devam ettirdi döndü gol oldu.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet foul var ve kırmızı kart olması gerekir gibi gördüm, akşam net tekrardan daha düzgün görünür sanırım.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
trextra tribünler ne durumda varmı sahaya girmek istiyenler filan ? :d mac ne durumda anlatı versen ?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra tribünler ne durumda varmı sahaya girmek istiyenler filan ? :d mac ne durumda anlatı versen ?

Valla sinan engin yedek kulubesinde bi ara çıktı tribünden birileriyle tartıştı yukarı bağırdı falan. İbrahim üzülmeze top geldiğinde yuhalanıyor. Yönetim istifa zaman zaman. Ve sinan enginle ilgili yeni bir beste var tam anlayamadım..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
maç bitti kazanan Sivasspor !

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Kendi düşen ağlamaz.
Suni gündemler yaratıp futbolcuyu futboldan soğutursan ,sahadaki başarısızlığı başkalarının hataları diye gösterirsen, bu tür sonuçlar kaçınılmaz.Bunu fenerbahçe önceleri çok yapıyordu ve sürekli zararlı çıkıyordu ama son yıllarda fener hep işine bakıyor, hiçbiri beşiktaş maçından sonra konuştumu hayır çünkü önlerinde Şamp.ligi maçı var.Ama beşiktaş çıktı veryansın etti haliyle hiçkimse liverpoll maçına konsantre olmadı olamadı skor 8-0.Sinan enginin türk futboluna ögrettiği tek şey güzel komplo teorisi yazıp oynamak.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu yönetim gitmedikçe Beşiktaş'tan pek bişey beklemiyorum. Çene çene çene sadece çene var....

Ertuğrul hoca kalsın yönetim gitsin!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5