İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisini kim kazanacak?

Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisini kim kazanacak?

• Kullanılan toplam oy
    35
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
qxq78w.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 22. haftası dev bir maça sahne olacak... Yaptığı flaş transferlere rağmen istediği sonuçları alamayan ve şampiyonluk yarışının gerisinde kalan Beşiktaş ile ligin ikinci yarısında bambaşka bir kimliğe bürünen Fenerbahçe, Fiyapı İnönü Stadı'nda 3 puan mücadelesi verecek.

20 Şubat Pazar günü saat 19.00'da nefesler tutulacak...
Türk futbolunun kalbi Dolmabahçe’de atacak!

Perşembe günü UEFA Avrupa Ligi 2. turunda Dinamo Kiev ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ın pazar günü oynanacak derbide nasıl bir performans göstereceği merak konusu olurken, Fenerbahçe'nin ise rakibine oranla fizik olarak daha iyi bir şekilde sahada olacağı aşikar...

SON DURUMLAR
BEŞİKTAŞ
Beşiktaş'ta son olarak İbrahim Üzülmez'in sözleşmesinin feshedilmesi dengeleri bozdu. Ligde istediği sonuçları alamayan ancak UEFA'da ve Türkiye Kupası'nda yoluna devam Siyah-Beyazlı ekip, ligi en iyi yerde bitirerek Avrupa biletini garantiye almak istiyor.

FENERBAHÇE
Sarı-Lacivertli ekip Süper Lig'in 21. haftasında Kayserispor'u yenerek zirve yarışını sürdürdü. Fenerbahçe Süper Lig’de bu sezon 2. yarıdaki ilk 4 maçta 4 galibiyet aldı. Sarı-Lacivertliler bu sezondan önce en son 2000-01 sezonunda 2. yarıda üst üste 4 maç galibiyet almıştı. Bambaşka bir kimliğe bürünen ve önüne geleni deviren Fenerbahçe'de keyifler yerinde. Elinde sadece lig şampiyonluğu kalan Sarı-Lacivertliler, bütün planlarını bu doğrultuda yapıyor.

SÖZ SİZDE
  • Dev derbiyi kim kazanır?
  • Derbiye damgasını hangi futbolcu vurur?
  • Beşiktaş bu derbiyi kazanırsa çıkışa geçebilir mi?
  • Fenerbahçe derbiyi kaybederse ligdeki şampiyonluk şansı azalır mı?

Kaynak konu: İddaa Dehası

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Benim yorumum ise, Fenerbahçe kazanacak inş. diyorum çünkü son zamanlarda oldukça iyi gitmekte ve performansı yerinde. Tabi her zaman için ani düşüşlerde olacağından, Beşiktaş'ta kazanır diye düşündüm, çünkü maç Beşiktaş'ın kendi evinde olacak ve Beşiktaş'ında güzel bir performans göstereceğini düşünüyorum. Gerçekten güzel bir derbi olacak FB - BJK maçları her zaman süper olmuştur bu konuda. ^^

Eğer Fenerbahçe yenerse, artık Fenerbahçe'yi kimse tutamaz :D

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Bence İbrahim Üzülmez'in gitmesi iyi oldu.
Gallatasaraylı olarak Beşiktaş kazanır diyorum.

KubiLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beşiktaşta Guti Dönmesi halinde takım eski formuna 5 attıgı günlere geri dönecektir :)

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Bence İbrahim Üzülmez'in gitmesi iyi oldu.
Gallatasaraylı olarak Beşiktaş kazanır diyorum.

Sizlere göre iyi olmuştur ama o şekilde gitmesi bence iyi olmadı. İyi o zaman Toramanda gitsin madem. Üzülmez gitsin veya gitmesin Beşiktaş'ta efsane olarak kalacaktır.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
O şekilde gitmesi tabiki iyi olmadı.
Bence kariyerini Beşiktaş'ta noktalasın.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Beşiktaş Kiev yorgunu olacak ve Fenerbahçe'yi iyi analiz edemeyecekler bence kısa sürede. Fenerbahçe çok iyi bir form yakaladı, yenilmesi için çok kötü bir gününde olması lazım. Derbilerde her zaman evsahibi takım daha avantajlıdır ama bence Fenerbahçe kazanacak. Yani en azından öyle ümit ediyorum.

Kaybederse ne olur? Çok bir şey olmaz. Trabzon'da Manisa'yla oynuyor. Onun da puan kaybetme ihtimali var. Trabzon kazansa Fener kaybetse dahi puan farkı 5 oluyor, bence çok fazla değil. Yani şampiyonluk şansı çok az miktarda azalır ama kopmaz.

Ümidim şöyle: Manisa Trabzon'u yensin, Fener de Beşiktaş'ı... Böyle olursa lider oluyoruz :)

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Beşiktaş Kiev yorgunu olacak ve Fenerbahçe'yi iyi analiz edemeyecekler bence kısa sürede. Fenerbahçe çok iyi bir form yakaladı, yenilmesi için çok kötü bir gününde olması lazım. Derbilerde her zaman evsahibi takım daha avantajlıdır ama bence Fenerbahçe kazanacak. Yani en azından öyle ümit ediyorum.

Kaybederse ne olur? Çok bir şey olmaz. Trabzon'da Manisa'yla oynuyor. Onun da puan kaybetme ihtimali var. Trabzon kazansa Fener kaybetse dahi puan farkı 5 oluyor, bence çok fazla değil. Yani şampiyonluk şansı çok az miktarda azalır ama kopmaz.

Ümidim şöyle: Manisa Trabzon'u yensin, Fener de Beşiktaş'ı... Böyle olursa lider oluyoruz :)

Güzel yorum, Beşiktaş'ın yorgunluğundan öte, zaten son zamanlarda yaşadığı gerginlikler vs. işte bu Üzülmez'in gidişi belki takımda psikoloji bozulması yaratmış olabilir. Ama bu da, taraftar baskısı ile geçer diye düşünerekten, Beşiktaş'ta kazanabilir diye düşündüm.

irtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Üzülmez'in gidişi beşiktaşın silkelenmesini de sağlayabilir. Umudumuz bu yönde :D büyük maçların konsantresi de farklı olur takım toplanacaktır illaki.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Siz de avatar legalpara'sına girsenize.

Piip sakın atlama sen fenerli değlsin.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Siz de avatar legalpara'sına girsenize.

Piip sakın atlama sen fenerli değlsin.

Şahsen ben bir Fenerbahçeli olarak girmem. Galatasaray maçlarında giriyorum çünkü kazanmamız kesin. Yani ortada legalpara bile yok :D

Ama Beşiktaş öyle değil, adamlar bizi en azından zorluyor. Yani kesin diyemem galibiyet için.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bugün de gelen geçen bana laf atıyor ya
:=)

Konumuz beşiktaş fener maçı :=)

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Beşiktaş ezecek. Orası kadıköy değil öyle her futbolcuya istediğin şeyi atıp, gözüne lazer tutabilesin ve kimse bişey demesin. Orası inönü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi