İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BEŞİKTAŞ vs KOCAELİ

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Fenerbahçe ile Galatasarayı yazarken beşiktaşıda es geçmiyelim dedim :) 2 tane yemiş bile canım kartalım.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ben de biraz önce TRT 1'de gördüm. Kocaeli deplasmanda Beşiktaş'a 2 tane atmış. Vallahi helal olsun :)

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kocaelispor Fenerbahçe maçında öndeyken geriye çekilip kapanınca maçı kaybedip eleştiri almıştı . Oysa yaptıkları hata değildi , Fenerbahçe maçında savunma hatasından golü yiyip son golude hakemin fazladan maçı uzatması sonucunda maçı kaybetmişti.

Fenerbahçe mağlubiyetinden bu maçta etkilenmiş olmalılar 2 - 0 öndeyken geriye yaslanmayıp açık oynamaya devam ettiler. Oysa 2 0 da katı savunmaya dönseydi Bjk biraz zor açardı Kocaeliyi. 5-2 oldu skor.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
yine sinirlendim nasıl 2-0 dan 4-2 olabilir bir maç ya üst oldu ama iyi iyi :D

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
5 5 5 5 5 bobo bobo bobo bobo

maç bitti helal olsun kartalımaaa

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:) hem kocaelili hemde beşiktaşlı olunca insan sevinemiyor ama en azından yenilmedik helall kara kartalıma

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ama kocaeli bu günlere gelmek için cok caba sarfetti illaki bizi sevindirecek ;)

kendi evindeki bütün maçlarına gidiyorum ( mecburen) kocaeli nin tesislerine giriyoruz futbolcuları görüyoruz böyle bir tutumla giderse 1. ligden bile düşer ( inşallah :) ) kocaeli futbolcularının ve yönetiminin hepsinde küçük dağları ben yarattım edası var yöneticisi soyunma odasına girerken futbolcusuna ağzına gelen küfürü edebiliyorsa o takımdan ne beklenirki

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
2-0 dan 5-2 yenilmek zor iş sanırım ya

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kendi evindeki bütün maçlarına gidiyorum ( mecburen) kocaeli nin tesislerine giriyoruz futbolcuları görüyoruz böyle bir tutumla giderse 1. ligden bile düşer ( inşallah :) ) kocaeli futbolcularının ve yönetiminin hepsinde küçük dağları ben yarattım edası var yöneticisi soyunma odasına girerken futbolcusuna ağzına gelen küfürü edebiliyorsa o takımdan ne beklenirki

haklısın ama daha yeni 1. lig e cıktı biliyorsun illaki cezarlar vs onlarıda düzeltir. :)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arasıra özgürkocaeli'deki yorumları takip ediyorum, Kocaelispor yönetim için çok kötü diyorlar. Kaybettikleri paraları geri kazanmadan da istifa etmeyi düşünmüyorlarmış...

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kocaeli spor avaraj takımı gibi oldu yönetim için haklısınız ama kocaelinin bir alt yapısı yok bri zamanlar türkiye kupası filan almış yine öyle olsun istiyorlar ama kocaelide ne takımı seven taraftar var nede yönetici milletin tek derdi para aynı zamanda kocaeli sporun maçlarını izlerken kocaeli sporun futbolcuları kazanmak için degilde sanki memurmuş gibi top oynuyorlar ( bir yada iki tanesi hariç) geçenyıl kocaeli spor süper lige cıktığında yönetimi öve öve bitirememişlerdi şimdi ne oldu yönetim kötü diyorlar bence öncelikle kocaeli sporu sevmeleri lazım maçlarda memur gibi oynamak yerine takım sahibi gibi oynamaları lazım ki bir yerlere gelebilsinler..

Ve Kocaeli spora ne vermiş ne kaybetmişlerde ne kazanacaklarmış sırf taraftar toplasın diye hodri meydan grubuna para ver maçlarda hodri meydan dolucak ortamı coşturacak diye çoğuna kombine dagıt ( el altından) sonrada işte kaybettiğimiz paralar de :)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bankasya'da oynadığı futbolu oynasa en azından ligin orta sıralarında olurlardı.

Peki Kocaelispor'un maçlarını izleyen biri olarak sana soruyorum, süper ligte kalma şansları varmı? :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5