İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaş

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malesef elendi beşiktaş .
üzücü bir durum güzel oyun cikardiklarina inaniyorum

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadar ruhsuz oynayan, bu kadar isteksiz oynayan bir takım görmedim. Orta sahada o kadar top kaybettiler ki, karşılarında başka bir takım olsa (mesela bir ingiliz takımı) sahadan farklı mağlup ayrılırdı Beşiktaş. Maç 1-0, rakibin üstüne gitmesi gerekirken top kaybediyorlar. Durum 2-0, ileriye gitmeleri gerekirken defansa pas atıyorlar.

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beşiktaşlı değilim ama almanlar bişey oynamadı

penaltı haksızdı

Bide runje şu topları sektirmeyip tutmayı öğrense..

neyse geçmiş olsun

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beşiktaş UEFA şansını kaybetti.. hala penaltıydı değildi tartismasi yapiliyor ama bu tartismaya Baki son noktayı koymuş...

UEFA Kupası'nda Leverkusan yenilgisiyle Avrupa'ya veda eden Beşiktaş’ın penaltıdan yediği gol tartışmalara neden oldu. Ancak Baki, rakibini arkadan çektiğini ve pozisyonun penaltı olduğunu söyledi. Tecrübeli futbolcu, “Pozisyon penaltıydı. Bir anlık refleksle rakibi arkadan çektim. Hakemin verdiği karar doğru. Arkadaşlarımdan özür diliyorum. Çok üzgünüm” dedi.
Kaynak : Akşam

Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahcenin yapacagı maclarda basarilar diliyorum insallah ikinci defa kupa Turkiyeye gelir.

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah tan fener var yoksa bizi Avrupada kim temsil eder...
Mesela Ş.Liginde "0" çekmeseydi Türkiy'eyi tanımayan insanlar olacaktı.
Allah tan fener var yoksa bizi kimse tanımazdı !
Türkiye'li biri olarak Fener'e: "Gölge etme başka ihsan istemez..."

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
2 Alman takımın elenmesi Almanyanın bundan sonra kupalara 6 takımdan az gidebilmesi demekti. bu yüzden hakem kendisine verilen emri yerine getirdi. biz sahada kaybetmedik lobiler saolsun.

Fenerbahce 0 da cekse 3 de cekse bir türk takımıdır ben beşiktaşlı ve fanatik hatta internetde bir cok bjk sitesi olan biriyim. Allah aşkına bu nedir biz burada türk ve müslüman degilmiyiz ? kimler icin kimleri degişiyoruz?

Fenerde GS de yurt dışında inşallah en başarıya ulaşırlar yurt içinde beter olsunlar :)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu arada Bakinin Pozisyonu penaltı idi. iletide görünüyor zaten

bakidw5.png

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah tan fener var yoksa bizi Avrupada kim temsil eder...
Mesela Ş.Liginde "0" çekmeseydi Türkiy'eyi tanımayan insanlar olacaktı.
Allah tan fener var yoksa bizi kimse tanımazdı !
Türkiye'li biri olarak Fener'e: "Gölge etme başka ihsan istemez..."

çok komik varya emin ol bi kaç kişi yarılmıştır bu mj ına ve şu an yarık yarık dolaşıyodur..!

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Allah aşkına Beşiktaş konusunda niye fenere yönlendiniz :)

Haksız Yere Elendi Beşiktaş.

Fener Devam Ediyor .Başarılar .

:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5