İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaşlı arkadaşlar, Geçmiş Olsun

limonabi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galatasaray: 1
beşiktaş: 0

beşiktaşlılar geçmiş olsun.
(keşke hakan yerine hasan kabze oynasaydı, en az 5 :D olurdu!)

B

besiktaslim

Misafir
galatasaraylılarada geçmiş olsun 100. yılda 1. olamamak kötü olsa gerek :D
yürü la fener hiç sevmem ama bu sezon destekcinim :)

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maçı seyrettim.
Baştan belirtmek istiyorum, beşitkaş kötü futbol sergiledi. Mücadele yok Konsantrasyon yok Özen yok Kazanma Hırsı yok Yapıcılık yok.. böylece maç kazanmak zor olur elbette.

Galatasaray'da iyi oynamadı, bjk daha kötü oynadığı için gs'nın iyi futbol oynadığını optik yanıltmasıdır bence. Her iki takımda top kaybı rekoru kırmak için elinden gelini yaptılar. GS savaştığı ve birazda hilebazlık yaparak maçı sonunda kazandı.
Hileleri: Maçın ilk 20 dakikasında şu olaylar oluyor: Necati BJKlı oyuncuyu tekmelemeye çalışıyor ama iskalıyor. teşebüs bile kırmızı kart değeridir. Hakem görmedi.
Song topa yükseldikten sonra yere düşerken Veysele kötüce Veyselin ayağına bilinçli darbe atıyor (Kameralar çok güzel gösteriyor), net bi kırmızı kart. hakem görmedi.
Belkide bu nedenle Veysel ikinci yarı oyuna devam edemedi (Rıza: Vesyel sakatlandı).

Derbiye yakışmayan bi maçtı bize kalitesiz maç seyrettirdiler.

H

Heryerdeyiz

Misafir
Bence Galatasaray çok iyi futbol oynadı ki ama beşiktaşda rıza hocanın gelmesiyle canlanmış gizi gözüktü her ne kadar necatinin tekmelerinden bahsediyorsak çağdaşında sertliklerinden tehditlerinden bahsetmek gerekir...
Tüm bunların yanında KRAL ın kaçırdıklarını sayarsak ilk yarı rahat 3-0 bitmesi lazımdı
Ki ikinci yarıda rahat farka gidebilirdi...
Ama ikinci yarı 10 kişi kalmasına rağmen savaşmayıda elden bırakmadı...
Her yönüyle bizim tarafımızdan baktığımızda güzel bir maç çıkarttığımıza inanıyorum

İyi oynadık kazandık yolumuza devam ediyoruz :p

TEK VÜCUT OLUP SONUNA DEK Y Ü R Ü Y E D U R ! GALATASARAY

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Necati'nin tekmelerini görenler keşke Ribery'e saldıran futbolcularıda görselerdi, direk kırmızı kart hakeden canavar Çağdaş ve Koray'dan hiç bahsetmiyorum zaten. Bu sezon kırmızı kart görmeyen tek takım fair-play aslanı Galatasaray'ada zorla kırmızıyı gösterdi hakem Fırat Aydınus sırf kişisel kaprisleri yüzünden.. Neyseki bir kez daha takımımın büyüklüğünü gördüm, gittim takımımı seyrettim, gurur duydum. Hasan Kabız oynasaydı hiç atamazdı :) yine Kral attı 1 tane..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi başarısızlıklarından sonra avrupa faresini destekleyen nasıl gerçek bir taraftar olabilir acaba?

Herkesin Bildigi Gibi 3 BUYUK YOK TEK BUYUK VAR, ONUN ADI DA GEREK TÜRKİYEDE GEREKSE AVRUPADA BEYİNLERE KAZINMIŞTIR.
ADI: GALATASARAY nokta bitti

T

Turkyurdu.org

Misafir
Ligin ikinci yarisinda güzide ekibimiz Bursaspor'a Basarilar Diliyoruz.
Bir grup Bursali Esnaf Adina - turkyurdu.org

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk yarı 3-0 bitmesi diyen arkadaşa: 90 dakikada gs nin yakaladığı gol dışında gol pozisyon sayısı 1-2. bjk'da 1-2.

Riberry konusu: Ronaldo fiziksel daha güçlü olduğu için bu darbe Riberyi elbtte knock out etmiştir, Sarı kart ama Kırmızı kart verilecek bi pozisyon diil bence.
Koray + Çağdaş yaptıklarına sarı kart olarak ceza aldılar zaten! kırmızı beklemek yine futboldan fazla anlamayan olur.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wasGer' Alıntı:
ilk yarı 3-0 bitmesi diyen arkadaşa: 90 dakikada gs nin yakaladığı gol dışında gol pozisyon sayısı 1-2. bjk'da 1-2.

Riberry konusu: Ronaldo fiziksel daha güçlü olduğu için bu darbe Riberyi elbtte knock out etmiştir, Sarı kart ama Kırmızı kart verilecek bi pozisyon diil bence.
Koray + Çağdaş yaptıklarına sarı kart olarak ceza aldılar zaten! kırmızı beklemek yine futboldan fazla anlamayan olur.

Futbol bilgimi sizinle tartışacak değilim, yalnız maçı seyrettinizmi merak ediyorum.

"yakaladığı gol dışında gol pozisyon sayısı 1-2"
Hakan Şükür'ün cordobaya hediye ettiği %99 pozisyon.
Concecaio'nun direği yalayan volesi (Bu atak olmayabilir, lakin çerçeveye çok yakında)
Ayhan'ın boş kaleye plase gönderdiği oscar'ın zor tuttuğu pozisyon.
Yine Hakan'ın ikinci yarıda boş kaleye doğru giderken, top ayağından çıkıp Necatinin ofsayta düşmesi.
Ribery'nin sağ çarprazdan harika şutunun oscar'ın burnuna çarpması.

Bunlar benim aklımda kalanlar..

beşiktaştanda var, Bülent'in ("Madem siz atamadınız ben atayım eheh") ters vuruşundan son anda beşiktaşın yararlanamaması ki heralde çizgiden ve o açıdan atmak Hakan Ünsal'a ait birşey olsa gerek :)

Neyse Beşiktaş'a başarılar, olmadı seneye.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xmlsr' Alıntı:
Futbol bilgimi sizinle tartışacak değilim, yalnız maçı seyrettinizmi merak ediyorum.

Concecaio'nun direği yalayan volesi (Bu atak olmayabilir, lakin çerçeveye çok yakında)
Yine Hakan'ın ikinci yarıda boş kaleye doğru giderken, top ayağından çıkıp Necatinin ofsayta düşmesi.

+ Hakan Şukur'un ilk yardıkadi tek gol posizyon katılıyorum.
- Concecao şutu dışarı çıktı. farkla. gol pozisyonu olabilir olsada yarım.
- Ayhan boş kaleye attı dediğin, çapraz pozisyonda kaleye 16-18 metre uzaklığında hatırladığım kadarıyla ceza sahanın içinde bi kaç futbolcu ve kalede de cordoba vardı. şutu concecaınun şutundan daha farklı auta çıktı.
- Hakanın boş kaleye gitmesinde tekrar cordoba kalede vardı ve 3 bjk lı futbolcu ceza saha önünde vardı. pozisyon yaratılmadan ofsayt oldu.
+ Riberyinin şutu gol pozisyondu katılıyorum.

+ Beşiktaşın ilk yarıda Veyselin vuruşunda top direkten dönmesi.
+ Ve maçın son anlarındaki Ahmed hassan 3 metreden topu kaleye atacağına dışarı attı

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wasGer' Alıntı:
+ Hakan Şukur'un ilk yardıkadi tek gol posizyon katılıyorum.
- Concecao şutu dışarı çıktı. farkla. gol pozisyonu olabilir olsada yarım.
- Ayhan boş kaleye attı dediğin, çapraz pozisyonda kaleye 16-18 metre uzaklığında hatırladığım kadarıyla ceza sahanın içinde bi kaç futbolcu ve kalede de cordoba vardı. şutu concecaınun şutundan daha farklı auta çıktı.
- Hakanın boş kaleye gitmesinde tekrar cordoba kalede vardı ve 3 bjk lı futbolcu ceza saha önünde vardı. pozisyon yaratılmadan ofsayt oldu.
+ Riberyinin şutu gol pozisyondu katılıyorum.

+ Beşiktaşın ilk yarıda Veyselin vuruşunda top direkten dönmesi.
+ Ve maçın son anlarındaki Ahmed hassan 3 metreden topu kaleye atacağına dışarı attı

"He bu arada cordobanın bacak aralarından geçip kaba tarafıyla zoraki tuttuğu bir GS pozisyonunu unuttum aklıma geldikce yazacağım, umarım hatırlıyorsunuzdur." :cool:

3 eksinizdede kalede cordoba vardı diyorsunuz.. Sizinle aynı yorum yapayım o zaman bakalım ne olacak.

E o zaman
- beşiktaşın ilk yarıda veyselin vuruşunda top direkten dönmesi.
Top karamboldeydi ceza sahasında 6 GS futbolcu ve Mondragon vardı.
- Ve maçın son anlarındaki Ahmed hassan 3 metreden topu kaleye atacağına dışarı attı.

Bülent geriye doğru attı topu ve Mondragon topu çelemedi ve insan üstü bir koşu ile a.h zoraki topa yetişti gol olabilirdide olamazdıda ama bu süre zarfı içinde..
+Mondragon o köşeyi kapatmış ve tam o köşede bekleyen bir GS defans oyuncusu vardı..

H

Heryerdeyiz

Misafir
xmlsr' Alıntı:

Bunlar benim aklımda kalanlar..

beşiktaştanda var, Bülent'in ("Madem siz atamadınız ben atayım eheh") ters vuruşundan son anda beşiktaşın yararlanamaması ki heralde çizgiden ve o açıdan atmak Hakan Ünsal'a ait birşey olsa gerek :)

Neyse Beşiktaş'a başarılar, olmadı seneye.

Gereken Cvb vermişin sevgili renkdaşım xmlsr ağzına sağlık üstüne konuşmak olmaz ama doğrusu bizim onca pozisyonu görmezden gelen ark.lara en güzel cvp şu olur Beşiktaşın maç boyunca tek gol poziyonuda Büyük Kaptanın kaleye doğru ters vuruşuydu...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyi tartışıyoruz anlamadim,
maç bitti , sonuc kac kac? 1-0 kim kazandı galatasaray hemde beşiktaşa 10 kişi olmasına rağmen pozisyon dahi vermeyerek. daha fazla konusmaya gerek yok.

BURSASPOR'u 1 ligde görmek ümidiyle
texaslislardan herkez korkacak yine:))

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xmlsr' Alıntı:
"He bu arada cordobanın bacak aralarından geçip kaba tarafıyla zoraki tuttuğu bir GS pozisyonunu unuttum aklıma geldikce yazacağım, umarım hatırlıyorsunuzdur." :cool:

3 eksinizdede kalede cordoba vardı diyorsunuz.. Sizinle aynı yorum yapayım o zaman bakalım ne olacak.

E o zaman
- beşiktaşın ilk yarıda veyselin vuruşunda top direkten dönmesi.
Top karamboldeydi ceza sahasında 6 GS futbolcu ve Mondragon vardı.
- Ve maçın son anlarındaki Ahmed hassan 3 metreden topu kaleye atacağına dışarı attı.

Bülent geriye doğru attı topu ve Mondragon topu çelemedi ve insan üstü bir koşu ile a.h zoraki topa yetişti gol olabilirdide olamazdıda ama bu süre zarfı içinde..
+Mondragon o köşeyi kapatmış ve tam o köşede bekleyen bir GS defans oyuncusu vardı..

Benim cordoba kalede var demem senin 'boş kaleye' dediğin içindir.

limonabi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu akşamda fenerliyiz, trabzon takıldı. Bir de fener takılırsa ki umudumuz öyle gs büyük ihtimal şampiyon olur.

P

Parae

Misafir
xmlsr' Alıntı:
Necati'nin tekmelerini görenler keşke Ribery'e saldıran futbolcularıda görselerdi, direk kırmızı kart hakeden canavar Çağdaş ve Koray'dan hiç bahsetmiyorum zaten. Bu sezon kırmızı kart görmeyen tek takım fair-play aslanı Galatasaray'ada zorla kırmızıyı gösterdi hakem Fırat Aydınus sırf kişisel kaprisleri yüzünden.. Neyseki bir kez daha takımımın büyüklüğünü gördüm, gittim takımımı seyrettim, gurur duydum. Hasan Kabız oynasaydı hiç atamazdı :) yine Kral attı 1 tane..

+100000

önemli olan bizim için maçı almamızdı ... iyi oynayıp aldık ..
Ribery ile inşşallah daha çok sezonlarımız geçicek harika bir adam ..

Hakemin ise Necati'ye maçın başlarından gıcıp kapıp boş yere kart gösterdigini düşünüyorum .. Arkadaşında dedigi gibi kişisel kompleks yapmış ..

Daha dün gelip çakal olan çağdaşı , veyseli bilmem neyi unutmamak lazım ...

Çirkef olan oyuncuyu sevmeyiz , bizim futbolcumuzda olsa ..
Carew'inde geçen hafta adama kusar gibi hünkürmesinide unutmamak lazım.
Beşiktaşta , üst üste gelen bu çirkefliklerin belkide eziklik derecesinde ligten kopulmasıdır ilk sezonda ..

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Parae' Alıntı:
+100000

önemli olan bizim için maçı almamızdı ... iyi oynayıp aldık ..
Ribery ile inşşallah daha çok sezonlarımız geçicek harika bir adam ..

Hakemin ise Necati'ye maçın başlarından gıcıp kapıp boş yere kart gösterdigini düşünüyorum .. Arkadaşında dedigi gibi kişisel kompleks yapmış ..

Daha dün gelip çakal olan çağdaşı , veyseli bilmem neyi unutmamak lazım ...

Çirkef olan oyuncuyu sevmeyiz , bizim futbolcumuzda olsa ..
Carew'inde geçen hafta adama kusar gibi hünkürmesinide unutmamak lazım.
Beşiktaşta , üst üste gelen bu çirkefliklerin belkide eziklik derecesinde ligten kopulmasıdır ilk sezonda ..
bu maçta çirkeflikte GS oyuncularda daha yüksekti bunu objektif ve tarafsız bir yorumcu olarak görüyorum. Siz elbette koyu GS veya BJKlı (bjk taraftarı az olsada bu mesajlarda) olarak kendi takımınızı göklere çıkarırsınız, buda zaten bir türk kompleksidir daha iyi futbol oynanılan liglerdeki tarafdarlar daha eğitimli oldukları için belki, düşünceleri ve yorumları daha objketif ve çağdaşdır -> genel olarak söylenebilirse.
GS çirkefliği derken, Songun ve Necatının (bu haraketler yukardaki Çağdaş hakkında yapılan yorumlara: Çağdaş yanlış harakette bulunduğunu görmedim, belki kendisini savunmasına ali samiyenlilere yaramış diildir) yaptığı fair play dışı harakteleri bunun nedeniyle biri kırmızı kart gördü zaten. Ayhanın seyircilere (hem GS hemde BJK) yaptığı provoke haraketler. Cıhan başta olmak üzere aşırı derece fair play dışı kendini yere atmalar, bu maalesef bu maçta göze çok çarptı. GS antrönürün harakateleri, yan hakeme püskürmesi top toplayan çoçuğu azarlaması.
Tekrar genel olarak bakarsak Cordoba 'artıslık' denemesi yapmasaydı maç 0-0 biterdi, türk futbolu için rezalet bi maç.. seviyesiz bi maç, son zamanlarda BJK tarafdarı başta olmak üzere taraftarlarda takımları gibi seviyesiz olmaya başlamıştır.

iyi çalışmalar :D

H

Heryerdeyiz

Misafir
wasGer' Alıntı:
bu maçta çirkeflikte GS oyuncularda daha yüksekti bunu objektif ve tarafsız bir yorumcu olarak görüyorum. Siz elbette koyu GS veya BJKlı (bjk taraftarı az olsada bu mesajlarda) olarak kendi takımınızı göklere çıkarırsınız, buda zaten bir türk kompleksidir daha iyi futbol oynanılan liglerdeki tarafdarlar daha eğitimli oldukları için belki, düşünceleri ve yorumları daha objketif ve çağdaşdır

Doğrusu ne kadar objektif, tarafsız olduğunuz tartışılır... :confused:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5