İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beşiktaşlı arkadaşlar, Geçmiş Olsun

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
1907 yaz 1905'e gönder, UEFA logosu cebine gelsin. >> Süper! :)

P

Parae

Misafir
wasGer' Alıntı:
bu maçta çirkeflikte GS oyuncularda daha yüksekti bunu objektif ve tarafsız bir yorumcu olarak görüyorum. Siz elbette koyu GS veya BJKlı (bjk taraftarı az olsada bu mesajlarda) olarak kendi takımınızı göklere çıkarırsınız, buda zaten bir türk kompleksidir daha iyi futbol oynanılan liglerdeki tarafdarlar daha eğitimli oldukları için belki, düşünceleri ve yorumları daha objketif ve çağdaşdır -> genel olarak söylenebilirse.
GS çirkefliği derken, Songun ve Necatının (bu haraketler yukardaki Çağdaş hakkında yapılan yorumlara: Çağdaş yanlış harakette bulunduğunu görmedim, belki kendisini savunmasına ali samiyenlilere yaramış diildir) yaptığı fair play dışı harakteleri bunun nedeniyle biri kırmızı kart gördü zaten. Ayhanın seyircilere (hem GS hemde BJK) yaptığı provoke haraketler. Cıhan başta olmak üzere aşırı derece fair play dışı kendini yere atmalar, bu maalesef bu maçta göze çok çarptı. GS antrönürün harakateleri, yan hakeme püskürmesi top toplayan çoçuğu azarlaması.
Tekrar genel olarak bakarsak Cordoba 'artıslık' denemesi yapmasaydı maç 0-0 biterdi, türk futbolu için rezalet bi maç.. seviyesiz bi maç, son zamanlarda BJK tarafdarı başta olmak üzere taraftarlarda takımları gibi seviyesiz olmaya başlamıştır.

iyi çalışmalar :D

Burdaki gs taraftarını Kalktın kültürsüz , objektif olmayan yaptın ..

Neyse Sen haklısın Arkadaş ,

Necati kırmızı görmeliydi , gördüde ..
Ayhan , Cihan , Song , Tomas bunlarda Kırmızı görmeliydi , daha çok kişi daha var kırmızı görmesi gereken galatasaraydan ..
Galatasaray Bikere Geldi BJK sahasına ondada Gol attı ,
BJK cimbomu kendi sahasına kitledi 90 dk , çok pozisyon kaçırdı BJK ..
Maç BJK'nin hakkıydı , Hagi istifa etmeli top toplayan çocuga bağırdığı için ..
Özhan Canaydın bundan sonra stada seyirci almamalı ..

şimdi objektif oldum birilerinin gözünde herhalde ..

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Parae' Alıntı:
Burdaki gs taraftarını Kalktın kültürsüz , objektif olmayan yaptın ..

Neyse Sen haklısın Arkadaş ,

Necati kırmızı görmeliydi , gördüde ..
Ayhan , Cihan , Song , Tomas bunlarda Kırmızı görmeliydi , daha çok kişi daha var kırmızı görmesi gereken galatasaraydan ..
Galatasaray Bikere Geldi BJK sahasına ondada Gol attı ,
BJK cimbomu kendi sahasına kitledi 90 dk , çok pozisyon kaçırdı BJK ..
Maç BJK'nin hakkıydı , Hagi istifa etmeli top toplayan çocuga bağırdığı için ..
Özhan Canaydın bundan sonra stada seyirci almamalı ..

şimdi objektif oldum birilerinin gözünde herhalde ..

Tabi tabii..

Ayrıca cordoba artislik yaptığı için maç 1-0 bitti. Hakan o golü atmamalıydı, o ne basit goldü öyle.Top boş kaleye geldiği zaman topu geri çevirip Mondragon'a atmalıydı, Mondragon'da gelen topa kalesinden yükselip rövaşata çakmalıydıki gol anlamlı olabilsin, bu yüzden kural hatası yapılmış- maçın tekrarı gerekir.

Ayrıca ronaldo, Ribery'nin üstüne abanması tamamen nezaketinden onu çok sevdiğindedi, Ribery ise kendini yere attı, hakemin koşup ambulanstaki Ribery'e kırmızı kart vermesi gerekirdi..

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence hiç objektif değilsiniz. son iki mesajı okudum çok taraflı ve alay edici bu mesajlarınız.
Sizin türden bir cümle yazmak istiyorum.
bu sizinkiler gibi uydurma diildir veya sözü değere alınmayan kişi tarafından yapılmamış, Ergün Gürsoy söylemiş: 'Hakem genç, Necatinin iyiliğini anlayamamış. Aslında o atılan cisimi hakemden alıp kendisi götürecekti saha kenarına hakeme iyilik olsun diye. Bunu iyiniyetline sayıyorum. Hakem anlamamış dikkat emeli bu genç hakemler...'

Sizi suçlu görmiyorum, çünkü ikinci patronunuz size örnek olmuş bile... Siz webmastr-taraftar olarak neyapabilirsiniz ki.. alaylarınızı af ediyorum iyi çalışmalar :)

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wasGer' Alıntı:
Bence hiç objektif değilsiniz. son iki mesajı okudum çok taraflı ve alay edici bu mesajlarınız.
Sizin türden bir cümle yazmak istiyorum.
bu sizinkiler gibi uydurma diildir veya sözü değere alınmayan kişi tarafından yapılmamış, Ergün Gürsoy söylemiş: 'Hakem genç, Necatinin iyiliğini anlayamamış. Aslında o atılan cisimi hakemden alıp kendisi götürecekti saha kenarına hakeme iyilik olsun diye. Bunu iyiniyetline sayıyorum. Hakem anlamamış dikkat emeli bu genç hakemler...'

Sizi suçlu görmiyorum, çünkü ikinci patronunuz size örnek olmuş bile... Siz webmastr-taraftar olarak neyapabilirsiniz ki.. alaylarınızı af ediyorum iyi çalışmalar :)

Alay değil, tatlı-sert muhabbet ortamı yaptık ve takımlarımızı destekledik, eğer alay edici birşey düşünüyorsanız sözlerimi geri alayım, ama benim o mesajlarımdan önce kesinlikle sizin 1 mesajınız var, hiç bir mesajı durduk yere atmadım. Önce alaylı olarak siz bu galibiyeti eleştirdiniz, bizde kendimizce savunduk.

Alay etmek falan bunlar ne sizin ne bizim haddimize değildir. Kırıcı olduysam üzgünüm..

İyi çalışmalar..

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xmlsr' Alıntı:
Alay değil, tatlı-sert muhabbet ortamı yaptık ve takımlarımızı destekledik, eğer alay edici birşey düşünüyorsanız sözlerimi geri alayım, ama benim o mesajlarımdan önce kesinlikle sizin 1 mesajınız var, hiç bir mesajı durduk yere atmadım. Önce alaylı olarak siz bu galibiyeti eleştirdiniz, bizde kendimizce savunduk.

Alay etmek falan bunlar ne sizin ne bizim haddimize değildir. Kırıcı olduysam üzgünüm..

İyi çalışmalar..
Doğrudur.

maç oynandı GS 1-0 hak ederek kazandı...
Birdahaki derbide görüşme dileğiyle sizede iyi çalışmalar diliyorum.

E

erotikbul

Misafir
Necati'nin hayatında daha ilk kırmızısını gördüğünü hatırlatır.. BJK'nin GB ile 0-0 kaldırığının üstüne basarım :)

Ayrıca, hepinizi kapalıya bekliyorum :) Vallahi gelmezseni darılırım, forumdan kimse gelmiyor Samiyen'e :)..

Bu arada geçen hafta maçları olmayan, BJK-GB maçının neden bu hafta oynatıldığını, neden geçen hafta oynatılmadığını kara kara düşünüyorum. Geçen hafta oynatılsaydı, BJK yorgun argın dönecekti Samiyen'e değil mi ?..

Bu hafta oynatıldı ama.. İlginç.. Hemde FB-GB maçı olduğu hafta..
Ahh FeNerasyon ahhh...

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotikbul' Alıntı:
Necati'nin hayatında daha ilk kırmızısını gördüğünü hatırlatır.. BJK'nin GB ile 0-0 kaldırığının üstüne basarım :)

Ayrıca, hepinizi kapalıya bekliyorum :) Vallahi gelmezseni darılırım, forumdan kimse gelmiyor Samiyen'e :)..

Bu arada geçen hafta maçları olmayan, BJK-GB maçının neden bu hafta oynatıldığını, neden geçen hafta oynatılmadığını kara kara düşünüyorum. Geçen hafta oynatılsaydı, BJK yorgun argın dönecekti Samiyen'e değil mi ?..

Bu hafta oynatıldı ama.. İlginç.. Hemde FB-GB maçı olduğu hafta..
Ahh FeNerasyon ahhh...
Bunlar sözde profesyonel sporcular! Her gün antraman.. Fiziksel olarak iyi durumda avrupanın çoğu yerlerde 7 günde 2 maç oynanıyor... hatta aylarca öyle fikstürleri var.. Türkler halen bunu anlamamış.. bilmem kaybedince mazeret gösteriyorlar.. türk futbolun klasiklerinden biri işte. iyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5