İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyiadam

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Arkadaşlar son zamanlarda yatırımsız para kazandıran siteler artıyor.
Google Adsense reklamlarından kazandıkları paraların bir kısmını kullanıcılarına dağıtıyorlar.

Besle Kazan sitesini çok yakından takip ettiğim Youtube Kanalı sahibi Tarkan Balaban açtı. Kesinlikle güvenebilirsiniz.

Sitenin amacı ineğinizi 8 saatte bir beslemeniz ve kazandığınız puanları ay sonunda puana dönüştürüp para kazanmanız.
Diğer siteler gibi ineğiniz hızlıca ölmüyor. 1 ayda 8 gün girmezseniz ineğiniz ölür.
KAYIT LİNKİ: https://beslekazan.ucretsizkazancyollari.com/uye-ol/145

Günde 3 defa girip saniyeler içinde besleyip çıkabilirsiniz.
Ayrıca site içinde bulunan reklamlara tıklayarak kazandığınız miktarı arttırabilirsiniz.
BOL KAZANÇLAR...

(y)DETAYLI BİLGİ İÇİN: yatirimsizkazancyollari.blogspot.com/besle-kazan-sitesi

Son düzenleme:

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Daha öncede inek besleyenler vardı? Bu ülkede inek merak nedir anlamadım.

Filmatinesi

0
Onaylı Üye
Reaction score
22
Tosuncuk'a atfen bir hikaye uydurmuşlar. Belki okuyan vardır. Uruguay'ın en ünlü gazetecisi Tosuncuk ile röportaj yapmış. İlk soru "Efendim bu kadar insanı bir inekle nasıl kandırdınız?" Tosuncuk şu cevabı vermiş: "Soruyu yanlış sordunuz. Bu kadar ineği nasıl sağdınız, diye sormanız gerekiyordu" demiş.
Tosuncuk haklı bence. Çalışmadan 1 verip 10 almayı ddüşünen andavalları bir araya toplayıp güzelce sağmış işte. Bence bu ollarla zengin olacağını düşünenler hazır olsunlar. Birileri kendilerini sağmaya başlamış olabilir.

iyiadam

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Tosuncuk'a atfen bir hikaye uydurmuşlar. Belki okuyan vardır. Uruguay'ın en ünlü gazetecisi Tosuncuk ile röportaj yapmış. İlk soru "Efendim bu kadar insanı bir inekle nasıl kandırdınız?" Tosuncuk şu cevabı vermiş: "Soruyu yanlış sordunuz. Bu kadar ineği nasıl sağdınız, diye sormanız gerekiyordu" demiş.
Tosuncuk haklı bence. Çalışmadan 1 verip 10 almayı ddüşünen andavalları bir araya toplayıp güzelce sağmış işte. Bence bu ollarla zengin olacağını düşünenler hazır olsunlar. Birileri kendilerini sağmaya başlamış olabilir.
Konudan çok uzak olduğun belli.
1- Bu siteye para yatırmıyorsun.
2- Bu sitelerden zengin olamazsın, alacağın para aylık 50 TL civarıdır.

Filmatinesi

0
Onaylı Üye
Reaction score
22
Konudan çok uzak olduğun belli.
1- Bu siteye para yatırmıyorsun.
2- Bu sitelerden zengin olamazsın, alacağın para aylık 50 TL civarıdır.

Bu bu konu için söylemedim. Az verip çok kazanma zihniyetine sahip insanlar için ve yöntemler içindi yorumum.

Başkurt4646

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
9
Arkadaşım çok da inandırıcı gelmedi aslında bana
Benim şahsi düşüncem böyle siteler pek güvenilir değil .( Ülkemizde birçok örneğini gördük.)
Ama konuyla ilgili pek bi bilgim olmadığından çok yorum yapmayacağım.

iyiadam

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Arkadaşım çok da inandırıcı gelmedi aslında bana
Benim şahsi düşüncem böyle siteler pek güvenilir değil .( Ülkemizde birçok örneğini gördük.)
Ama konuyla ilgili pek bi bilgim olmadığından çok yorum yapmayacağım.
:))) biraz araştırma yaparsanız bu sitelerden ek kazanç sağlayan kişiler olduğunu görürsünüz. Yine de teşekkürler

---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

https://beslekazan.ucretsizkazancyollari.com/uye-ol/145

Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5