İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beslemelerde bir sorun var

mrtcntn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Son zamanlarda yazdığım yazıların beslememde görünmediğini farketmem üzerine işe el attım. Feedburner kullanıyordum. FeedSmith ekelntisini ve fd feedburner eklentilerinin veritabanı tabloları ile beraber sildim. sonra düzelmedi, feedburner hesabını sildim. yönlendirme olayı devam etti, feedburner 404 sayfası çıktı. bu sabah yönlendirme olayı düzeldi. yeniden feedburner hesabı oluşturmaya çalışıyorum ama feedburner besleme sayfamı (mrtcntn.com/feed) geçerli olarak alamıyor. ne yapmalıyım?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
rss fix diye bi eklenti var dene bi

mrtcntn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
daha önce xml ayrıştırma hataları için kullanmıştım ama bu işe yarıyor mu bilmiyorum. en iyisi denemek. :peh:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
tarayıcında bi problem olabilir mi? opera da girebiliyorum

mrtcntn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beslemeyi tüm tarayıcılarda görüntüleyebiliyorum ama iş feedburner hesab açmaya gelince sakata biniyo iş.

mrtcntn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zubar kerdeşim, ben bir sorun çözmek için konu açıyorum, sen çözmeyiver nolcak diyosun :) feedburner ile insanların siteyi takip etmesi kolaylaşıyor, twitter'a atıyor yazıları falan, kullanıyorum ben işte ve açmam lazım. acaba ana dizindeki wp-rss gibi dosyaları orjinalleriyle değiştirsem bir faydası olur mu?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
buna benzer bi hata vardı internette ama bulamadım,
wp dosyaları arasında feed ile ilgili biyer vardı, oradan bi ayarı vardı:peh:

mrtcntn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Feedburner tam olarak "Timeout while fetching the feed" diye bi hata veriyo.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
sanırım bu soun feedburnerdan ten kaynaklanıyor, doğal olarakta bu işte google ın parmağının olduğunu düşünüyorum, eğer elinde varsa başka bi feed denermisin

mrtcntn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
başka sitelerinkileri alıyor, benim blogumdaki 6 beslemenin hiçbirini almıyor. benden kaynaklandığını düşünüyorum, zira verdiği hatanın tam Türkçe'si şöyle: beslemeyi çekerken zaman aşımı. başka beslemelerde böyle hata vermiyor. biz tarayıcılardan bir şekilde ulaşıyoruz fakat beslemede sorun var, düşüncem böyle.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
mümkünse ftp yedek aldıktan sonra tüm wp dosyalarını yenile
konuya katılım pek olmadı, beyin fırtınası yapamadık

mrtcntn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aklımda daha farklı bir fikir var. bir sql yedeği indirip notepad ile açayım. arama yapıp beslemelerle ilgili bir sorun var mı bakayım. beslemelerle ilgili olmayan onca dosyayı silip geri yüklemek yerine veritabanını 15 dakikada kontorl edeilirim sanırım :) olmazsa senin dediğini yapmak lazım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ne ettin durumlar nasıl:eek:ha:

mrtcntn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
almıyor hala :ağla:

edit: düzeldi :) feedburnerdan kaynaklı bir hata vardı sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5