İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bestadhyip.com ödeme resimli

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istiosanız bide ilk sayfadaki 6. (yazıyla altıncı matematigi kötü olanlar için) mesajı okuyunuz....

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hem ben yanlış yazmış olabilirim sonradan kaç oldu dorusunu söylüorum bence bu kadar uzatmak anlamsız...

Her şeye rağmen kazanmaya devam.. ayrıca ben bu sitenin admini filan da deilim sadece ref kazanmak istiorum isteyen buyursun gelsin.

hyip risktir....

adszan8.png

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ya iyi de 1-2 dolar yatırıp ödeme alıp insanlara önermeniz garip. Hayır 1 dolar bir para değil kimse için, e-gold bozmaya çalıştığına değmez. "kazanıyorum" fiili yanlış oluyor bu durumda.

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şahsen benim sadece bi tane deil bi sürü hyip sitesinde param war ortalama günde 1 $ kazansam 10 tanesinden ayda 300 $ yapar ve taş atıpta kolumda yorulmuyor

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesela 1$ yatırıosun sana günde %22 verio 5 gün boyunca yani %110 oluo paranı 1.1 $ olarak çekiosun...ama paranı istedigin gün cekip tekrar da yatırabilirsin günde kazandıgın para artar tek zararın e-gold un kestigi para olur ama karın biraz daha fazla olmuş olur

yüzde hesabını bilmiyorsunuz; para kazanmaya çalışıyorsunuz..

bir gün bi yerden kazık yeme olasılığınız yüksek

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asıl sen hyip olayındaki hesaplmayı bilmiosun konuşuosun. ayrıca bu site kapananı yıl oldu. bide şu yazıyı bi düzgün okuyun ben hiç paranızın üstüne %22 ekliyo diomuyum , senin yatırdıgın para gidiyor ve bunlar senin hesabına hergün yatırdıgın paranın %22 sini yatırıorlar yani ilk günün sonunda hesabında 1.22 değil 0.22 $ oluyor 5 günün sonunda da 1.1 $ oluyor kazancın 0.1 $ yani (1$ için) bunu anlamak bu kadarmı zor ??

için rahat etsin die söleim hiç kazıklanmadım ama bıraktım bu işleri

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5