İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Besturk.net İşte böyle biri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
besturk.net' Alıntı:
Bunuda eklemeden edemicem bu adam daha iki gün önce bana noolur gözünü seviyim bana flood öğret bedavalar.net'e saldırıcam diye yalvarıyordu ;)

bedavalar.net en yakın dostumdur. seni kafalamak için saldırıyı senin yapıp yapmadığını anlamak için böle bir sözde buldum. sende bunu yedin. biz kimsenin ekmeğinle oynamayız...

B

besturk.net

Misafir
bak dostum. webalizerde www.rahatla.net/tursu.php adresi cıktı bende sinan a soyledim. peki benimle alakası yok ise nasıl cıkıyor webalizerde?
Dostum işte tam birbirinizi bulmulşsunuz ikinizde biyerlere gelememiş reklam yapmak için böyle ucuz numaralar yapan insanlarsınız.
Adamın açtığı başlığa bak "Besturk.net İşte böyle biri" nolcak şimdi bu yazıyı okuyanlar bana üye olmucakmı sanıyonuz ?? Okuyupta bundan dolayı olmucam diyen olursa eywallah der geçerim. Yani demek istediğim bunlar boş işler arkadaşlar adam gibi yeni web siteleri kısmında tanıtımınızı yapın...

B

besturk.net

Misafir
bedavalar.net en yakın dostumdur. seni kafalamak için saldırıyı senin yapıp yapmadığını anlamak için böle bir sözde buldum. sende bunu yedin. biz kimsenin ekmeğinle oynamayız...

Tamaaam bahaneyide buldu :)
Tamam dostum BU NOKTADAN SONRA bişey yazmıyorum bu kadar reklam yaptığınız yeter. Sen git beni mahkemeye ver ben gelcem buraya www.link100.net bana dava açtı işte mahkeme kağıdı dicem senin reklamını yapacağım söz veriyorum.
Forum kullanıcılarından ricam boş mesaj yazıp bu adamların reklam yapmasına izin vermeyin.
ARTIK YAZMIYACAĞIM BU HAKSIZ OLDUĞUM ANLAMINA GELMEZ...
Saygılar..

B

besturk.net

Misafir
Ya bu şey gibi oldu reklam aşkları oluyor ya mankenlerle şarkıcılar felan :)
Görende bizi anlaşmış numaradan kavga ediyor sancak...

Z

zeynelkoc

Misafir
sinan seninde bu piyasada ne olduğun belli milletin üstüne saldırmayı biliyorsun ama

E

erotikbul

Misafir
evet, besturk.net ile suan reklam anlaşması yapıyorum, yaa baya iyi bir arkadaşmış :p Yapamazasak da canı sağolsun, yapsak da.. İnsan bir aynaya bakmalı.

Z

zeynelkoc

Misafir
hayırlı olsun eg-zotik bul

bakın bu konu işe yaradı hemen reklam buldu :)

B

besturk.net

Misafir
Walla ben bi karar aldım saldırcam bazen böyle sağa sola :)
Yararlı oluyor walla 5 dk da reklam aldım :p

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kısmet bize gülmeyecek heralde var mı beleş melodi isteyen manga var elimde göndereyim.:)

B

besturk.net

Misafir
Arkadaşlar lütfen yazı yazmayın başka yanlış anlıcaklar walla kapatalım bu konuyu daha fazla reklam olsun istemiyorum. Moderatör arkadaşlar kilitleyebilirlerse sevinirim

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
link100 haklıdır kesin bunlar şebeke uzak durun diyorum bunlardan biri reklam ver die götümde dolandi iki gün boyunca tamam dedik anlaşcaz sonra bana küfür ediyor!dikkat edin arkadaşlar malinizi caninizi karinizi boylelerinden koruyunuz derim ben çok şükür cabuk gördüm gercegi de kazasiz belasiz atlattim !!!!!!!!!!

E

erotikbul

Misafir
Herkes ayrı bir telden çalıyor. Deli etmeyin adamı ya. Okuyup da çıldırıyorum.
Ayrıca, ben bir haftadan beri arkadaş ile iletişidmeyim reklam vermek için.

Ne oıldukları belli adamlar, ltüfen başkasına suç atmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5