İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Besturk ü google a nasil sikayet edicez?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L

Limitsiz.Net

Misafir
şikayet ettsen bile 3 aydan önce cevbap verilmiyor ben yaptım bekliyorum adamların indexlemediği sayfa kalmamıs heryerede basmıs reklamı ne diyelim seref meselesi

L

Limitsiz.Net

Misafir
ya bırakın su adamı
15 bin 500 sayfası var googlede cok iyi indexletmiş ancak Titleler teker teker gidiyor titlerin hepsi silinmiş :) cok az sayfası var su an için bir azalıs olmaz hitlerinde ama titlesini sildiği sayfaların kendisinide silmeye başlar google :) ki ozaman kadar belki ban yer tabi oda ayrı bir konu

son durumu : http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=site:www.besturk.net&meta=

ancak cok uzun sürmez...

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya size ne elalemin besturku ile. bırakın kendi haline gitsin. size bir zararı var mı ?

W

webbil

Misafir
Kızıl, forumu okumanı odan sonra cevap yazmanı tavsiye ederim .. Bilmediğin konularda yorum yapma .. Sana gelen hiti başkasının çalmasını ister misin ?

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webbil' Alıntı:
Kızıl, forumu okumanı odan sonra cevap yazmanı tavsiye ederim .. Bilmediğin konularda yorum yapma .. Sana gelen hiti başkasının çalmasını ister misin ?

istemiyorlarsa toplist kodunu kaldırsınlar.

ha böcü sisteminden bahsediyorsan internet alemi bu. herkes istediği siteden istediğini yapabilir. resimleri çalabilir. yazıları çalabilir. herşeyi...

ama ne olur?

her zamanki gibi kaliteli olan kazanır.

besturk de kaliteli olmadığına göre ? ...

W

webbil

Misafir
KIZILKURT' Alıntı:
..ha böcü sisteminden bahsediyorsan internet alemi bu. herkes istediği siteden istediğini yapabilir ..

Yapamaz canım :) .. Burdaki arkadaşlar yaptırmamaya çalışıyor ve inş. ulaşırlar amaçlarına ..

M

murme

Misafir
google in kalitesini düşünrüyo böyle insanlar aradımız bilgiye ulaşmamizda zorluk cıkıyo

musalpay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım başarılı olmuşsunuz. google da indexleri kaldırmışlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5