İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bet-At-home 50€ Kampanyasi

SiRReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Katılma koşulları ve kurallar

Günün talihlisi, hergün bir kez, bet-at-home.com'a kayıtlı tüm üyeler arasından sistem tarafından tesadüf prensibine göre belirlenir. Günün talihlisi, o gün içerisinde bet.at.home.com'daki hesabına giriş yaptığı takdirde, aktüel olan kazanç miktarı otomatik olarak hesabına aktarılacaktır. Günün talihlisi, o gün içerisinde giriş yapmaz ise, güne ait kazanç tutarı bir sonraki güne devrolur. Günün talihlisi giriş yaptığında kendisine ekranda kazandığına dair anında bilgi görüntülenir.

üye olmak ve kazanmak için
http://www.bet-at-home.com/campaign.aspx?cid=1463&lang=TR

onurcakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu site sanırım yeni tanıtım için güzel kampanyalar yapiyolar. 2 Ay önce üye oldum hiç para yatırmama rağmen 2 kez hediye kuponu gönderdiler 10 ytl lik. Ödeme alanlarıda duydum ama Türkiye ye ödeme isteğinden 8 gün sonra geliyor.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bet at home'dan arkadaşıma 5ytl hediye kupon gelmişti. onu 400 ytl'ye kadar çıkarttı. fakat firma ödemeyi yapmadı. hile yaptığını söylemişler. maill attı ama bir daha cevap gelmedi firmadan. yasakparate nasıl hile yapılıyorsa artık...

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mademkı yuksek bahıscılerdensınız sadece 1 kısının kullanması ıcın 3 euro hedıye verecegım sıze
starbet.com sitesine simdi üye olun 3 € hediye çeki alin ve ardindan yaptiginiz ilk depozitonuzu ikiye katlayin! starbet.com ile yasakparate yildiziniz parlayacak! Bonuslari almak için yapmaniz gereken:
  1. Burayi tiklayin ve starbet üyesi olun.
  2. 3 € Hediye çekinden yararlanmak için para yatirma bölümünde bulunan hediye çeki kodu’bölümüne ekte gördügünüz kodu giriniz. Bonusunuz hesabiniza otomatik olarak islenecektir.
    [FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]BNVK AMTF HNUP KMVB [/FONT]
  3. Depozito bonusundan yararlanmak için para yatirma bölümüne girip çesitli para yatirma seçeneklerimizden size uygun olani seçin hesabiniza para yatirin ve 100% depozito bonusunuz otomatik olarak hesabiniza islenecektir.
yasakparalerinizde bol sanslar ve iyi Eglenceler diliyoruz!
starbet ekibiniz
sadece 1 kısı kullanabılır
+replerinizi beklerım tabı

3ddd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaç ay önce hesap açmıştım para yatırmadım tabi hiç, geçen gün bi baktım hediye çeki yollamışlar 5ytl :) şimdi onunla oynuyorrum paso bakalım nolcak.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Allah Korusun ya qumardan Parayı... Helalinden kazanmak varken...
Kusura bakmayın ve tepki vermeyin lütfen...
Saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5