İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[BETA] Adsense Yeni Reklam Türü CPA ve Inline-Ads

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense yeni reklam türleri için beta aşamadaymış, bunlardan biriside CPA reklamlar (Cost Per Action) yani yükleme yada satışa dönen tıklardan para kazanılabilecek. Halihazırda firefox yüklemeleri için benzer sistem uygulayan google, adwords üzerinden reklamverenlerin ürünleri için de aynı sistemi uygulamaya başlayabilecekmiş
Diğer bir reklam türü yine beta aşamada olan inline-ads sistemi şu an Kontera isimli reklam şirketini kullandığı reklam sistemi de bu şekilde işliyor. Benzerini forum.donanimhaber.com'da görebilirsiniz. Bu şekilde yayıncı site içeriğinde geçen reklama hassas kelimeleri aldığı kod ile otomatik olarak linklendirecek ve buradan gelen tıklamalardan para kazanabilecek.
Bakalım gelecek günler ne gösterecek.

Kaynak: dp'de gördüğüm birkaç başlık.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bide şu sahte tıklma dedikleri şeye bi çözüm bulsalar bence daha iyi olurdu

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inline-ads güzel bir reklam çeşidi.umarım kısa sürede hayata geçirirler.

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Inline-Ads'i ben de seviyorum. Gerçi bir site kullanıcısı olarak sevmiyorum ama reklam yayıncısı olarak seviyorum. Sevmek zorundayım yani. :D Güzel olur Adsense'in Inline sistemine dahil olması.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Inline-Ads biraz açıklarmısın anlamadımda :S

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kontera bu tarz bir sistemi kullanmakta.Hatta bazı sitelerde denk geliyorum.
Sistemi tanıtmak için hazırladıkları demoyu inceleyerek sistem hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Demo adresi:
http://www.kontera.com/demo.aspx

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5