İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

beykent.net sahibini tanıyan varmı?

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar bu bizim okula özel bi yer.okul numaran ve bölümün ile kayıda başlıyorsun ve bazı özel bilgiler doğrılandıktan sonra üye olunuyor ama benim kaydımı bulamıyor.site içinde arkadaşlarım üye bi onların hesapları ile giriş yaptım ama sitede yöneticiye ulaşılabilecek bir yer bulamadım bi mail adresi yaza sorun bildirim yeri yok.

bu site sahibini tanıyan varmı diye sorucam.yada yöneticiye mail atabileceğim bi adres falan gözünüze çarapsa sölerseniz ii olur.

gecen senede bi mail adresi vardı site ismi uzantılı ama o kapalı attığım mailler gitmedi bu durumda ne yapabilirim.ha derseniz ki okulda soruştur bizim okul kendinden bi haber :) kimin yaptığı kimseyi ilgilendirmez sadece girip bakarlar

bu arada benim durumumda olan başka insanlarda var :) ya çok önemli bişey değil ama millet burda takılıyor bende eksik kalmıyım dedim gerçi günün 10 saati iyinet forumlarındayım ama :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5