İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Beyler Çok Acil Paypal US$2,50 lazım çok acil karşılığı US$4,50 Olur..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DurumBegeni

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyler Çok Acil Paypal US$2,50 lazım çok acil karşılığı US$4,50 Olur..

Şuan 30 dk İçinde Bulmam Lazım Geri US$4,50 olarak ödeyeceğim lütfen mesajlarınızı bekliyorum.

Ekleme: Kardeşim Çok Acil Ya Yardımcı Olacak Yok mu ?

DurumBegeni

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satıcıdan 1 saat daha vakit buldum bir arkadaş yardım edecekti çevrimdışı oldu :S

Ekleme: Yardım Bulunamadı . Kimsede İnsanlık Kalmamış :S

A

a.ışık

Misafir
satıcıdan 1 saat daha vakit buldum bir arkadaş yardım edecekti çevrimdışı oldu :S

Ekleme: Yardım Bulunamadı . Kimsede İnsanlık Kalmamış :S

arkadaşa yardımcı olundu, ihtiyacı görüldü! :alkış: - umarım sözünde duran birisidir.. :hmmm: - konuya yazıyorum, herkesin bilgisi olsun diye. :şekil:

Ekleme: üzülerek söylüyorum: arkadaş sözünde durmadı! yazık, oysa ki ne güzel insan gibi duruyordu.. ve bana yazık, böyle çoluk çocuğa uyup oyun oynuyorum..

maviadamm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazık hakketten
5 tl bile yok yalan söylemeye hırsızlıga degermi..yazık gunah

Afyonteam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
A.isik arkadasimiz iyilik yapmis
Adam buna karsilik kotuluk yapiyor
Ayip yaa gercekten

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Niye gönderirsiniz ki :) Kusura bakmayında sizde de hata var.Boşverin sizene ? Madem lazım olabiliyor böyle acilen, önceden bulundursun kenarda birkaç dolarcık.Geçmiş olsun.

A

a.ışık

Misafir
ya yönetim hiçbirşey yapmıyor gerçekten! sonra bir laf söyleyince de kızıyorlar! 3 tane moderatöre rapor ettim, kılını bile kıpırdatmıyorlar. bu forumun çivisi çıkmış, kusura bakmayın.. haram zehir zıkkım olsun hakkım, o paypalı gönderdiğim vatandaşa da ve bu forumda adaleti sağlayamayan sözde yönetici görevli kişilere de..!

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Merhabalar,
Yönetim hiçbirşey yapmıyor derken sitedeki aktif konu sayısına bakmanızı rica ediyorum. Bir yöneticiye günde gelen özel mesaj sayısından da ayrıca haberdar değilsiniz. Bunun da yanı sıra raporladığınız tüm konulara anında müdehale ediliyor. Sözde yönetici kişiler diyerek ne demek istiyorsunuz, tam olarak anlamadım ama saygısızlığın hat safhada olduğunun gayet farkındayım. Hiçbir garantisi olmadan adama para gönderiyorsunuz sonrada yönetime laf atıyorsunuz. Öncelikle oturup bir düşünmeniz gerekiyor.
'Ben ne yaptım da böyle oldu?' sorusuna cevap vermeniz de gerekebilir. Arkadaşı mesaj ile bilgilendiriyorum. Kolay gelsin...

BLadeCombat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5