İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bgroom.com Nasıl ortaklık başvurusunda bulunuluyor.

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bgroom.com tavla oyun sitesinin ortaklık sistemine direk üyelik nasıl oluyor.

kendi sitesinde üye oldugumda hata veriyor referans olmasımı gerekiyor birinin mutlaka bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Bgroom.com tavla oyun sitesinin ortaklık sistemine direk üyelik nasıl oluyor.

kendi sitesinde üye oldugumda hata veriyor referans olmasımı gerekiyor birinin mutlaka bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..

arkadaşım forumu araştırırsan tiryakiforum.net adlı user in topic ini görebileceksin... Bende mail ile başvurdum bilgilerimi aldım şuan için herhangi bir sorun yok umuyorum ödeme zamanıda herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.. direk üyelik hakkında ise pek yardımcı olamıyacağım...

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni Tavla Sponsoru BGroom artık Türkiye'de.

Ortaklık sistemi açılmıştır. Her türlü site kabul edilmektedir. Sitelerinizden popup v.s açabilirsiniz.

yapılan her üye başı 0,5 $ verilmektedir. Ödemeler aylık Havale/EFT yapılır.

Üye olmak ve sistemi kullanmak isteyenler aşağıda istenen bilgileri [email protected] adresine göndersinler

* isim soyisim
* site adresleri
* telefon
* ödeme için banka hesap bilgileri

yukarıdaki bilgileri [email protected] adresine gödnerdikten sorna hesabınız 1 gün içerisinde açılarak bilgileriniz gönderilecektir ve hemen kazanmaya başlayacaksınız.

Akif
[email protected]

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
direkt başvurursan 0.4$ veriyor Bgroom. arkadaş ise 0.5$ a veriyor aynı imkanı. Hem sen fazla kazan hem forumdaki arkadaş kazansın...

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tiryakiforum.net bu tavlanın kontrol paneli anlık güncelleniyormu?? yoksa günün belli saatlerinde mi güncelleniyor???

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5