İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bgroom en yeni oranlar

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Oranların değişmesi Softreklam tarafından değil BGroom tarafından ayarlanmaktadır. Şubat ayı kazançları bu oranlar üzerinden yapılacaktır

Oranların artırılması konusunda firma ile görüşmeler devam etmektedir. İlerleyen zamanlarda oranlarda yükseltmeye gidilebilir. Paralı üyelik çıkaracak türden bannerler yayınlar üyeleri bonuslar için teşvik ederseniz rahatlıkla paralı üyelik çıkartabilir ve yüksek oranlardan ödeme alabilirsiniz.
Demiş, tabi ne kadar doğru bilemem:)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakmayında ben hiç inanmıyorum bgroomun direk ayın 23 ündew böyle bir düşüşe gideceğine.Eğer gitmişlersede çok ayıp. ben bugün kaldırıyorum bannerlarını 0.5 ten üye olmuştuk çocuk kandırmıyorlar...

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen hayırlı işler broom,bi hafta sonra dönersiniz,yerleştirin fiyatlar şöle oldu diye.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kaldırdım inşallah bütün arkadaşlar kaldırır.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Üyeliklerin çoğu sayılmıyordu ustune bide 0,3$'a duşürmeleri kötü oldu.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bence ne yapcaklarını şaşırıyor bunun altında birşey aramak doğrumu bilemem bgroom üyelikleri kaç hafta sayılmadı , garantiarkadas reklamları günde xxxxx çıkartırken x çıkartmaya başladı sizce bunlar normalmı altında birşey aranırmı sizce , bence ARANIR.ödemeyi alıyoruz tamamda neden sürekli hep böyle aksaklıklar oluyor insanın aklına takılıyor.

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence biraz da haksızlık ediyoruz.Bgroom kadar oran veren hangi sponsor var?
Kim sadece üye olup bidaha bakılmayan hesaba 0.5 usd verir.Garanti arkadaş 50 kontor (yaklaşık 5 ytl) kullanıcıdan alırken 0.75 fln bize veriyor.Bgroom da 100 normal üyeye 2-3 paralı üye çıkartıyorum ki bgroom bize buna karşılık 50 dolar (en eski oranla) gibi ödemeler yaptı.
Eee çoğu kişi gamze özçelikle,gaffurla chat yapçam diye girip hiç para yatırmayınca bgroom zarara girmeye başladı bunu yapmak zorunda kaldı.Bir download vs. siteniz yoksa bence yüklemeden normal şartlarda normal bannerlerle kazanmanız çok zor...çeşitli kandırmacalarla binlerce üyelikler çıkarıp binlerce dolar para kazananlar lütfen bugün bgroom'u suçlamasın :)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi güzel diyosunda emin ol 0.5 dolar veriyorsa bunu katkat kazanıyordur.Olayın yanlışlıgı şu 0.3 e düşürmelerinde değilim ben bunun 23 ünde söylenmesine

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
katkat fazlasını kazanıyor ama gaffur la ya da gamze özçelikle chat yapma amacıyla giren kişilerden yani bizim ziyaretçilerimizden değil...
evet 23 ünde söylemesi ve bu tür düşüşe gitmesi benide üzdü.çoğu kişi reklamları kaldırdı.bgroomda zarara girer inşallahta ücretleri geri yukarı çeker...

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bgroom kullanmayıp tavla sitesini kapatmayı veya parketmeyi düşünen varsa satın alabilirim.
Hittinizin kaynağı google ise pm atın.

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bgroom un kapanina kapildiniz, deneme yap,ses yok,koyver gitsin.. bravo...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5