İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bgroom en yeni oranlar

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hadi geçmis olsun, bir sponsor daha bitti.
Merhaba;

BGroom tavla geri dönüşlerin düşük olması sebebi ile (paralı oyun oynayan sayısının azlığı) webmasterlere verdiği oranları düşürmüştür.

Yeni oranları aşağıdaki gibi belirlemiştir.

Bedava üye başına: 0,3$
Paralı üyelik çıkaran üyelere ise yatırılan para oranında 0,5$ ile 0,75$ arasında ödeme yapılacaktır.

Oranların değişmesi Softreklam tarafından değil BGroom tarafından ayarlanmaktadır. Şubat ayı kazançları bu oranlar üzerinden yapılacaktır

Oranların artırılması konusunda firma ile görüşmeler devam etmektedir. İlerleyen zamanlarda oranlarda yükseltmeye gidilebilir. Paralı üyelik çıkaracak türden bannerler yayınlar üyeleri bonuslar için teşvik ederseniz rahatlıkla paralı üyelik çıkartabilir ve yüksek oranlardan ödeme alabilirsiniz.

Elimizde olmayan bu oran değişikliği için özür dileriz.

Soft Reklam

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu nasıl bi iş ya şu andamı haber verilir ay biterkenmi bu ay en az 0.4 ten ödemek zorundalar bilmiyorum ama 0.4 den ödemeyeceklerse yüm webmasterlar olarak kaldıralım reklamları rezilliğe bakın canları istediği gibi ayın istedikleri gününde düşürüyorlar 23ündemi verilir bu haber.

bilgi için teşekkürler Ploop

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bencede, kaldiralim beyler. Subat ayi bitmek uzere adamlar 0.4 u kabul ettik hadi simdide subat ayida 0.3 den odenecekmismis. Boyle ismi olurmus! Ay bitmis surada 8 gun kalmis yaptiklari ise bak cocuk mu var karsilarinda

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resmen komedi ya
birde tavsiyeye bak allah razı olsun
Paralı üyelik çıkaracak türden bannerler yayınlar üyeleri bonuslar için teşvik ederseniz rahatlıkla paralı üyelik çıkartabilir ve yüksek oranlardan ödeme alabilirsiniz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Valla para ağaçta yetişen bir bitki değil, tavla bahane kızlar şahane bannerlarını koyanları veya hta ile dosya çektirenleri suçlasanız hedef daha doğru olur gibi geliyor bana.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla para ağaçta yetişen bir bitki değil, tavla bahane kızlar şahane bannerlarını koyanları veya hta ile dosya çektirenleri suçlasanız hedef daha doğru olur gibi geliyor bana.
aslında yazacaktım da yazmadım. kimseyi suçlamak istemiyorum ama gaffurla tavla oyna diye bile sayfa var. hadi sayfayı yaptı, zekice; bunu yiyen benim halkım :D

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BgRoom sitesinden direk üye olsak ne kadar veriyorlar arkadaslar ? Bilgisi olan varmı ?

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde bana Bilgilendirme maili gelmemiş ?

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

bu yazdığının bgroom yaptıgı etik olmayan davranışla ne ilgisi var...O zman şöyle yapsın senin gerekcenle yola cıkarak şubat 28de 0,4 den 0,01 düşürsün. Hiçbir gerekce kabul edilemez.Ama sanal alem yapacak bişey yok.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Valla o bannerları hazırlayanlara da birşey yapılamıyor, sanal alemde. Para, sadece para kazanılacaksa ödenenebilir. Dediğim gibi 0.04 dolar da olsa 0.01 dolar da para ağaçta yetişmiyor, karşılıksız ödenmesi saçma olurdu, buna karşı önlem almak da etik dışı bir davranış değil. Asıl etik dışı davranış, ortak olduğunuz şirketlere çöp, hile hit gönderip zarar etmektir. Kendi bindiğiniz dalı kesersiniz.

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu ülkede 3 yıl Provider lik yaptim.
Önceki aylardan kazanılmış ve birikmiş olan üyelerin ödemeleri O ayki anlaşma baz alınarak yapılır.
Bu işin olması gereken şekli budur.Burda webmaster bgroom a ,bgroom webmastera muhtaçdır.
Sadece webmaster bgroom a muhtaçmış gibi kararlar alınamaz.Çekeriz desteğimizi,kaldırırız sitelerden reklamları.Bunu yapacak bir çok arkadaş var,Burdan arkadaşlara sesleniyorum,Kaldıralım bgroom reklamlarını,kim kime muhtaçmış görelim.

3 kuruş için sitelerimizi bannerla doldurmayalım.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes senin kadar internet hakkında bilgili olmak zorunda değil kusura bakma ploop :)
internet hakkında bilgili olmak ve sazan olmak farklı seylerdir. aklı basında bir insana internetten tavla programı indirince gamze özçelikle tavla oynayabiliyormussun dersem, saçmalama der.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internet hakkında bilgili olmak ve sazan olmak farklı seylerdir. aklı basında bir insana internetten tavla programı indirince gamze özçelikle tavla oynayabiliyormussun dersem, saçmalama der.

işte kullanıcılar bunu düşünemiyor.bak sana en basit örneği vereyim amcam internet cafe açtı ilk ben bakıyordum eleman bulana kadar bilgisayarları kuran adamlar (genç bilgisayar mühendisi 25li yaşlarda) bir şey indirecekti hatırlamıyorum url yanlış girdi goldkey sayfası açıldı aynen şunu söylüyor hıı siteyi değiştirmişler :)
normal kullanıcılarda sitelerde ne görürse inanıyor maalesef herkes bilmiyor o kadar.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unutmam, anlattığın olay ve benim söylediğim tamamen farklı. parking sayfasını tabi ki ayırt etmesini bekleyemem. ama tavla programını kurunca eğer gamze özçelik'le sohbet edebileceğini düsünüyorsa o adam, ona söyleyecek hiç bir sözüm yok.

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu ay 2 paralı üye çıkarmışım ama normal üye sayım düşük. 0,5 ile 0,6 usd arasındamı ödeme yapacaklar şimdi yoksa 0,3ten mi?

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bendede cok düsük download var limit dolsada kaldırsam diyordum, 0.3 olduysa hiç dolmaz bu limit :p

TurkOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oldu olacak ücretsiz downloadları ücretsiz yapsınlar daha iyi :mad:

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fıyatı bgroom mu düşürdu yoksa soft reklam komısyonunu mu arttırdı ? bgroom dan kaynaklanan bir olaymıdır bu ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5