İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bgroom hakkında bir soru

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bgroom üye başına 0,5$ ödeyen bir sponsor yalnız merak ettiğim şudur. Bu tavla programını üyeler indirdiğindemi hanemize 0,5$ ekleniyor yoksa programı indirdikten sonra üye olduklarındamı 0,5$ ekleniyor? Bunu yanıtlayan olursa sevineceğim.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baska bir baslık açmadan ben de sorayım. yaptığımız paralı üyelikleri nereden görebiliriz?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün üyeliklerde asırı bir düsüs olacak gibi bir his var içimde zaten. hadi hayırlısı.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benimde aklımda bi soru var, henüz üye değilim. onun için bilmiyorum.
tek bir banner'mı var sistemde? herkezde 728*90 kızlarla tavla oynayın banner'ı görüyorum. kendi yaptığım bir banner'ı istediğim ölçülerde kullanmam serbest mi?

OrCuN23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@dll

programı indirip üye olunduktan sonra işliyor

@ploop

http://affiliates.bgroom.com/ adresinden kullanıcı adı ve şifrenle girerek takip edebilirsin

@spoengebop

hayır birçok banner'i mevcut anlaştıgın kişi toplu banner linkini yollamış olması lazım.. Kendin Yapabileceğin Bir Banner'ida Kullanabildigini Biliyorum Ama Bunda Tam Emin Değilim...

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
bugün üyeliklerde asırı bir düsüs olacak gibi bir his var içimde zaten. hadi hayırlısı.

seni bilmiyorum ama bir hafta öncesi ile şimdi arasinda hitimde %300 bi ilerleme var. misal veriyorum o zaman günde 7 üye ise şimdi 3ü geçemiyorum. bu bir şansızlık mı yoksa genel olarak düşüş var mı

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben bu tavla olayına ısınamadım bı turlu :p
kızlarla tavla oyna gaffurla tavla oyna ılan garıp gelıo bana :)

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"http://affiliates.bgroom.com/ adresinden kullanıcı adı ve şifrenle girerek takip edebilirsin"

burdan ücretli üye yaptıklarımızı nasıl görecez ben bulamadım?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5