İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bgroom Tavla Sponsoru uye basi 0.60$

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BGroom Tavla sponsoru yapilan uye basi 0.60$
odemeler her ay havale yada eFT
duruma gore gonderdiginiz trafige gore bu fiyat ay sonunda 0.70$a yukseltebilme imkanimiz var (belki daha fazla ama su an icin verilen ucret 0.60$)

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir msn adresi yanlış

iki 0,60 nasıl oluyor yaw

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Msn adresi dogru :p
[email protected]
0.60 su an icin verilen fiyat bu fiyat soyledigim gibi ay sonunda giden trafiklere gore yukselme ihtimali fazla

Ekselans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bgroomda oyuncak oldu yarınd biri konu açar üye başına 0.7 veiyorum derse şaşırmam

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şerefsiz rum'lara bak nasılda bol bol dağıtıyorlar

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bgroomda oyuncak oldu yarınd biri konu açar üye başına 0.7 veiyorum derse şaşırmam

0.60 vermek oyuncakmi yapiyor ??
illa 0.30$mi vermek gerekiyor ciddiyetini korumasi icin
0.50 verende kazaniyor
0.60 verden kazaniyor
0.50 veren belki benden daha fazla kazaniyor ama sonucta elimde 250bin yabanci tekil var 10cent yada 20 cent kazanmisim benim icin onemli degil keske ay sonu fiyat yukseltme konusmasinda 1 $ versinler bende 1$ vereyim

Ekselans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0.60 vermek oyuncakmi yapiyor ??
illa 0.30$mi vermek gerekiyor ciddiyetini korumasi icin
0.50 verende kazaniyor
0.60 verden kazaniyor
0.50 veren belki benden daha fazla kazaniyor ama sonucta elimde 250bin yabanci tekil var 10cent yada 20 cent kazanmisim benim icin onemli degil keske ay sonu fiyat yukseltme konusmasinda 1 $ versinler bende 1$ vereyim

benim size özel bi şikayetim olmadı sonuçta bgroom la çalışan aracılar (sizin gibi tiryakiforum.net gibi..) bgroom dan tıklama başına standart bir ödeme almıyormu
kimi 0.4 kimi 0.5 kimide 0.6 veriyo
neyse sonuçta bize yarıyo işin içinde hile yoksa .)

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0,6 veremezsin. veriyorum diye ortaya çıkmışlsan milleti dolandırmaktır sanırım niyetin v eya geyik olsun diye bir konu açmışsın. zaten msn ye ekledim 1 haftadır online olduğun yoktur

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable veriyorum demiş, birkaç iş yaptım daha önce kendisiyle sorun yaşamadım.

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilemeyecem sahtekarmı dolandırıcımı vs ben ressamdan memnunum

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0,6 veremezsin. veriyorum diye ortaya çıkmışlsan milleti dolandırmaktır sanırım niyetin v eya geyik olsun diye bir konu açmışsın. zaten msn ye ekledim 1 haftadır online olduğun yoktur
MSN e her ekleyeni kabul etmek Zorundamiyim ??
ilk mesajda sunu yazmisim : eklediginizde BGroom icin eklediginizi soylerseniz sevinirim
Ha sen eklediginde bunu soylemediysen ekledikten 1 saat sonra block olup delete olmussun demektir
bgroom icin ben herkezi almiyorum(ozellikle tanimadiklarimi )
0.60 veremezsin demissin bu forumda 1$ bile veren var el altindan :p (bgroom un sabit bir fiyati yok gonderdigin hite gore fiyatlandirma yapiliyor sanirim sen Adam (marketing sorumlusu) La muhattap oluyorsun Kfir (asil sahibi ) i arayip fiyat alabilirsin
+bgroom kullanan arkadaslar Bgroom da alt uyesi oldugunuz kisiye odeme yapilmiyor bgroom da wire transferi masrafii kurtaran her alt uyeyeye banka havalesi direk kendisini yapiliyor alt uyesi oldugu kisiye degil )

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BGroom Tavla sponsoru yapilan uye basi 0.60$
odemeler her ay havale yada eFT
duruma gore gonderdiginiz trafige gore bu fiyat ay sonunda 0.70$a yukseltebilme imkanimiz var (belki daha fazla ama su an icin verilen ucret 0.60$)
iletisim icin MSN: orienz_orienz[at]hotmail[dot]com
eklediginizde BGroom icin eklediginizi soylerseniz sevinirim

Peki size nasıl güvenebiliriz?

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kısa süreli çalıştık arkadaşla. Ben ödeme alacağımı unuttuğum halde geldi banka bilgilerimi aldı ve ödemeyi yaptı. (Kısa süreliden kasıt 90$ kazançlı...)

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kodları kaldırmam için mesaj atmış ama bana ileti gelmediği için kodları kaldırmadım. Buna rağmen ödememi eksiksiz yaptı.. Kısaca ödeme alınmıştır. Teşekkürler..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne zaman çalıştınız arkadaşla ne zaman para aldınız yoksa sahtemisiniz
sacmalamayi kes istersen artik
Diger kisiler ayin 15 inde oduyor normalde
Ben ayin birinde hesap kesip Bgroom bana odemeden kendi cebimden Odeme yaptim ve Yapiyorum Ama Sunu belirteyim Ben Artik Iyinetten uye Kabul etmiyorum
Mod arkadaslar konuyu kilitlerler ise sevinirim

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne zaman çalıştınız arkadaşla ne zaman para aldınız yoksa sahtemisiniz
Bu sözü söyleyecek cürreti kendinde nasıl bulabiliyorsun... Sen benim sahteliğimi gerçekliğimi tescilleyecek bir şahıs değilsin. Burada sana hesap verecekde değiliz kimsin ki !? sana hesap verelim haddini bil.. Piyasada beni tanıyan kişiler sözümün ne kadar değerli olduğunu bilir. Böyle aptalca çamur atarak bir yere varamazsın.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sahtemisiniz diye soran adama bak 10 postu var :s

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Konu iyice saçma sapan yere gitmiş. Ödemesini alamıyan yok ise sorun yoktur. Var ise olanda gelsin kanıtları ile açıklasın.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu konu ile ilgili tekrar konu acip tekrar kavga ederseniz (tartisma degil kavga) banlama islemine gecilecek...
Konu ile ilgili konu acip tartisabilirsiniz tabiki...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5