İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BGroom u protesto ediyoruz!

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Merhaba Arkadaşlar,
Biz protesto amacli ayni parayi veren guvenilir baska bir sisteme gectik, sizleride bgroomla calismamaya davet ediyorum. Bgroom ve onun gibilere reklam yayimlayanlarin hakkini yagmalamasina izin vermiyoruz. Bize sebep olarak alakasiz sitelerden, alakasiz sekillerde download yapanlari gosterdiler. Bu sekilde hile yaparak uye artiranlarin uyeliklerini sonlandirmak yerine bizim reklam paylarimizi dusurmelerini akillica bulmuyorum. Bu bir tepkidir, tepkiye sizide davet ediyorum!

Not: protestomuzun softreklamla alakasi yoktur. Kendileri hep zamaninda odeme yapti ne kadar kizgin sekilde cikissamda sakin sakin gelip msnden konunun ozunu anlatip beni bilgilendirdiler. Kendilerine tesekkur ederim, ancak ayin sonunda gelip odemeleri bu sekilde yapacaklar demesini mantkli bulmuyoruz.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kaldırdım reklamlarını .23 ünde belirtilecek bir durum değil bu ben softreklamdan kaynaklı bir düşüş oldugunu sanıyorum.Ama onlarda bilgilendiricektir bizi sanırım forumda şu saate kadar maillere aynı mesajı göndermek dışında bir bilgi alamadık.

Çalıştıgınız güvenilir firma ne bilgilendirirseniz belki bizlerde çalışırız...

Teşekkürler

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
ben kaldırdım reklamlarını .23 ünde belirtilecek bir durum değil bu ben softreklamdan kaynaklı bir düşüş oldugunu sanıyorum.Ama onlarda bilgilendiricektir bizi sanırım forumda şu saate kadar maillere aynı mesajı göndermek dışında bir bilgi alamadık.

Çalıştıgınız güvenilir firma ne bilgilendirirseniz belki bizlerde çalışırız...

Teşekkürler

TcADS.net > bir kac sitemizde hala buranin reklamlari duruyordu, bir sorun yasamadik odemeler hep zamaninda oldu, maillerimize zamaninda cevap verildi.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben pazar gecesi 12'de kaldıracağım. yeni haftaya bgroom'suz bir baslangıç :cool:

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TcADS.net > bir kac sitemizde hala buranin reklamlari duruyordu, bir sorun yasamadik odemeler hep zamaninda oldu, maillerimize zamaninda cevap verildi.

verdiğiniz sponsorda ücretlendirme nasıl baktım ama göremedim sitede. ?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben baktım o 0.25 dolar veriyor pekte avantajlı diil

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben çoktan kaldırdım zaten.. Hem üyeler düzgün sayılmıyor hemde ücret düşürülüyor. Bu kadarıda biraz fazla oldu artık..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
TcADS.net kazançları nasıl?Memnun musunuz?Bgroom'u bırakıp deneyelim mi?

Biz 0.30 almaktayiz, uzun suredir alternatif olarak diger sitelerimizde buranin reklamlarini yayimliyoruz, odemeleri geciktirmiyorlar netteller uzerinden odeme yapiyorlar. Bgroom gibi her ay rakamlari ay sonuna gelince degistirmiyor. Bgroom 0.5 ve ustu verebildigi icin yogun hit alan sitelerimizde onu tercih etmistik ancak bir anlami kalmadi artik, bizimle dalga gecer gibi ayin ortasinda fiyatlari asagi cektigi icin bizde protesto etmek amaciyla artik bgroom reklami yayinlamamaktan yanayiz.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Eve gideyim ilk işim bgroom'u kaldırmak olacak :) Randevum'a takilalim birazda ;)

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sotfreklamla konuşcam, eger arzuladığım şeyler olmaz ise kaldırmak aklımın bir ucunda.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
önerebileceğiniz daha kaliteli tavla sponsorları varmı acaba. bende bgroom u bırakmayı düşünüyorum.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bgroom kullanmayıp tavla sitesini kapatmayı veya parketmeyi düşünen varsa satın alabilirim.
Hittinizin kaynağı google ise pm atın.

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkçe değil ama tournament games var clickxchangede onu kullanın 1.50 dolar :D

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni bir siteyle anlasmak üzereyim, 0.4 den alacaksiniz... burdan yayinlicam.. beni bekleyin..

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yeri değil ama belirtmek istedim. tavla sitemi satabilirim günlük 15 le 12 arası download ı var. hiti 250 . almak isteyen msn den ulaşabilir.

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Komisyonların 0.2-0.3$ düşeceği işin başında belliydi. Hızla üye toplamaları gerekiyordu. Şimdi yeterince üyeleri var. Oranların düşmesi tamamen BGroom dan kaynaklanmaktadır.

Oyna65 e gelince TC.ADS yani, onlarında bunlardan aşağı kalır yanı yok.

Kısacası şu sıralar kazandıran sponsor bulmak çok zor.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben hiç kullanmadım zaten hiç ısınamadım ki ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5