İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BGroom Yeni Tavla Sponsor Çok Kazanacaksınız!

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
sanırım tavla oyununa bir siteden fazla rağbet geliyor ise limit koyuluyor dün öğleden sonra sitelerime eklememe rağmen 25 kullanıcı olmuştu bugün erken saatlerde yine 25 rakamı oldu fakat aradan nerdeyse 8 saat geçmesine rağmen 25 kullanıcıda hiç bir artış yok Yarına kadar bekleyecem sonuç değişmez ise bir açıklama bekliyor olacağım...

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım tavla oyununa bir siteden fazla rağbet geliyor ise limit koyuluyor dün öğleden sonra sitelerime eklememe rağmen 25 kullanıcı olmuştu bugün erken saatlerde yine 25 rakamı oldu fakat aradan nerdeyse 8 saat geçmesine rağmen 25 kullanıcıda hiç bir artış yok Yarına kadar bekleyecem sonuç değişmez ise bir açıklama bekliyor olacağım...

aynı sorun bende de var bakalım ne olucak belirli downloadtan sonra hiç değişme olmuyor

Mp3Powers.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewet www.smileycentral.com dan bahsediyorum uye oldum ve onay bekliyorum ama dedğim gibi url yi payaşmıycam

tamam üye olmuş olabilirsin, url yide paylaşmak istemiyor olabilirsin ama anlamadığım madem paylaşmak istemiyorsun neden burada 2dir urlyi paylaşmıcam diyorsun anlam verebilmiş değilim, kimse sana bu konu altında smileycentral a nerden üye olunuyor diyede sormadı, belki senin bu yazını görünce merak edenler olmuştur gerçi, onların merakınıda ben gideriyim, ww.azoogleads.com/ adresinden üye olabilirsiniz bildiğim kadarıyla, ben üye olalı 2 gün oldu fakat hala onay gelmedi, üyelik sırasında 2 gün içinde onaylanacağı yazıyordu bende beklemedeyim.

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
smiley center 10.000 20.000 tekil in altıyla muhatap bile olmuyor.Linki versede önemli değil reklamlarını takip edip bulabiliyorsunuz.yada googleda kapsamlı bir araştırma..Ben çok başvurdum red cevabı bile gelmedi...

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bgroom ile çok iyi rakamlar yapanlar bulunmaktadır. programda herhangi syware v.s bulunmaktadır.

başvurular kısa sürede değerlendirilip onaylanlaktadır

Ekselans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fcb71c41cd.gif

buyrun arkadaşlar kendimce bir çalışma yaptım beğenirseniz banneri kullanabilirsiniz

Ekselans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evt yanıp sönmesi daha hoş olurdu dikkat çekerdi ama bi anda aklıma geldi ölesine yaptım fzla uğraşamadım :)

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk ödemeler yaklaştı arkadaşlar...ekimin 1'inde hesaplar toplanmaya başlar...
benim kafama takılan bişiy var..
şimdi ödemeler ayın 15'inde yapılcak...ama hesaplardaki üye sayılarının toplanması 1 ekimde yapılacak, peki 1 ekim - 15 ekim arasında yapılan bedava üyelikler hesaba geçecekmi?? yoksa bir sonraki ayın birindemi onlar dahil olacak?? yani kısaca 1-15 ekim arasındaki kazançlar 15 ekimde ödenecekmi???

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba;
Arkadaşlar bu tür tavla sitelerinin içerisinde para ile oyna bölümü oldugundan hukuki bir problem meydana gelebilir ben avukatima sordugumda bu tür yayinlarin yasal olmadigini ve dava edilmesi halinde erişime kapanabilecegini ifade etti. Sizlerinde bu konuda birikimleri varsa lütfen tartışalım.

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar eylül ayının kazancı banka hesabıma yatmış...
ilk ödememizi aldık
...:)
teşekkürler "tiryakiforum.net"...
Başka ödeme alan arkadaşlar varmı ????

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
Arkadaşlar bu tür tavla sitelerinin içerisinde para ile oyna bölümü oldugundan hukuki bir problem meydana gelebilir ben avukatima sordugumda bu tür yayinlarin yasal olmadigini ve dava edilmesi halinde erişime kapanabilecegini ifade etti. Sizlerinde bu konuda birikimleri varsa lütfen tartışalım.

Mp3 siteleride yasal değil kapatılıyor ama isim değişip yine açılıyor.
Bu olay biraz daha farklı kullanıcı programı indirip üye olup oynuyor.
Diyelim bgroom.com banlandı adam hemen ismini değişir yine yayınına devam edip tavla programını yayamaya devam eder.. bu işlerin sonu yok...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5