İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BGroom Yeni Tavla Sponsor Çok Kazanacaksınız!

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
memox her yere teşekkürler gerçekten güzel yazark post mu kasıyosun. burda mesaj sayısından çok işe yarar paylaşımlar ve yorumlar önemlidir.

ödeme sistemi de işletim de güzel bu sposnorda fakar saymama olayı çok kötü. kaç tane siteden yolluyorum üye ve tahminimce en az 10-20 üyeyi saymıyo bu da baya bi rakam toplama vurduğun zaman. bu konuyla ilgli bi gelişme var mı çalışma yapılıyo mu nedir olay acaba bi aydınlatabilir misiniz bizi?

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler Gerçekten Güzel

Biz burda neyin tartışmasını yapıyoruz. kime teşekkür ediyorsun.. ne güzeli :D

bgroom konusunda ise 2006-12-29 gönderdiğim hiç bir uye sayılmamış bu teknik bir sorundan dolayı olabilir. çünkü bundan önceki mesajda arkadaş exe dosyasını millet çekemiyor diğe belirtmiş bende baktığımda sunucuya bağlanamıyor diğe karşılaştım fakat ayın 30 aralık'tan sonra normale döndü saymaya başladı şuan sorun yok.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
insan güvenemiyorki.Bu arkadaşlar gidip büyük sponsorlarla anlaşıyor.Türkiye mümessliği alıyor.Hadi adamlar saydı tıklamaları peki bu aracılar sayacakmı.Hpe şüpheyle yaklaşıyorum ve güvenemiyorum.Softreklam ın anasayfasıda hiç güven vermedi.

Biraz kendileri kırpar, biraz da aracılar kırpar. Sana da sigara parası gelir. O da belki. Gerçi sigarasına göre değişir, sigara derken Marlboro beklemeyin, Samsun 216'ya razı olursunuz. Böyle sistemleri tercih etmeyin derim. Gidin yabancı webmaster forumlarını gezin oradan bulun sponsorları, en azından aracılar girmesin daha fazla kazanın. Daha doğrusu aracılar girerse işin içine paraları unutun, alır kendine paraları, atar sonra havayı. Lakin en sonunda da alabilir babayı. Koşma tarzı oldu mesajım :p

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben mail attım duzeldı dedıler ama halen 0 da hiç inmese 2 kere kesinlikle indirilmiş olması lazım ama 0 gorunuyor :S
kaldırdım reklamı 3 krş için onunla ugrasacak degilim
sorun bana ozel degil demekki genelde varmıs benim userlarımla alakalı bişey degil demekki :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5