İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bi aç gözlü daha

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zoruma giden bi şey yok sadece aç gözlük hoşuma gitmedi, yani 100 lerce belki de 1000 lerce spam sayfa. yani kirlilik, adet haline geldi spam sayfa yapmak. bu sitenin aramalarda karşıma çıkmasını istemiyorum ama çıkıyor. + olarak sadece adsense için yapılmış olması, adsensein insanlardaki iradayei ne kadar zayıflattığına tanık oluyorum.
bu kadar kişinin okuyup ta bu konuya bi cevap yazmaması da ilginç, herkes aynı yolda mı yoksa? hey yavrum hey, kolay para kazanmayı geçtik en en kolay paranın peişine düştük.

Arayan Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zıppkın söylediklerinde kesinlikle haklısın ve bence şikayet etmelisin...
Google'a Türkiye'de gerçekten dürüstçe iş yapmaya çalışan insanlar da olduğunu kanıtlamak istiyorsak böyle hileyle para kazanmaya çalışanlardan rahatsız olduğumuzu belirtmeliyiz...

F

Flasci

Misafir

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya bizde google ı falan gözümüzde büyütüyoruz, adamların teknolojisi bi halta yaramaz böyle dandik içerikleri de hele hele spam sayfalar olduğu kelimelerin tekrar sayısından bile belli olan siteleri de indexliyor ya yuh olsun.

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsensi bilmem ama http://www.google.com/contact/spamreport.html adresi üzerinden yapılan şikayetleri inceleyip incelemedikleri konusunda şüpheliyim.
Tamam elbette 2 günde bakıp, gerekeni uygulasınlar demiyorum ama aylar öncesinde yazdığım bir site yerinde duruyor.

I

iyiyiz

Misafir
adam gider baska bir hosting den domain alir hosting alir,yapar spam sayfalari,3-4 ay google banlamaz zaten bu arada kazanacagini kazanir,fena fikir degil be :D Google in bu konuda biraz daha hizli olmasi gerekli.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim kastım, sıfır domainin çektiği trafik ile bi kazanç sağlayamaz. sağlar da bi yerlerden pop up falan açtırır, benim trafik dediğim olay arama motorlarında gelen trafik, çünkü onlar senin sitenle alakalı kullanıcılar ve tıklama yüzdeleri daha yüksek.
dediklerimde yanılıyor olabilirim, sahte trafik konularına girmiyorum.

L

Limitsiz.Net

Misafir
bu adam ne kadar ac gözlülük yaparsa yapsın para kazanamazki kazanacağı mak para miktari günde 10 dolar cünkü hep Tr reklam var ve biz sikayet etsekte etmesekte kısa zamanda ban yer kazanabiliyorsa kazansın fikrinden yanayım bu arada sonucta hepimizin ufak tefek hileleri var yoksa bu piyasada kimse tutunamıyor.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim de var bi iki ufak hilem belki o da bodrum hotels sayfasında antalya otelleri çıktığından araya bir kaç kw girip reklamları göstermek için fakat bu adamın yaptığı olay adsense olayı değil sadece (ordada çok büyük bi hile var, salt reklam gösterimi) arama motoru kirliliği yaratması hem de binlerce spam sayfa ile.

P

Politie

Misafir
zippkin zoruna gitmesi bence dogal ben olsam benimde zoruma gider senin yerinde olsam sikayet ederim.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dos-tum benim zoruma falan gittiği yok, adsense kazancım güzel, darısı hepinizin başına. benim kızdığım tek şey var binlerde spam sayfa ve bu spam sayfaların arama sonuçlarını kirletmesi. adsense ten kazandığı umrumda bile değil.

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
dos-tum benim zoruma falan gittiği yok, adsense kazancım güzel, darısı hepinizin başına. benim kızdığım tek şey var binlerde spam sayfa ve bu spam sayfaların arama sonuçlarını kirletmesi. adsense ten kazandığı umrumda bile değil.

Peki konuyu niçin Adsense bölümünde açtın??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5