İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bi bakar mısınız. Banlanacak mıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
durmu google a bildir eğer hile yoksa bişeey olmaz

O

OSX

Misafir
bu aralar googlede artıs var
beni günde 3 dolar kazandığım site bu gün 28 dolar kazandı yani anlayacan yükselis var.. birde googleye mail at... adsense hesap bilgilerini (girişte kullandığın mail adresini) gönder hangi sitelerde kullanıldığına baksın kodlarını ve sana döküm gönderiyorlar ve baskası illegal yerde kullanılıorsa googleye bildir... seni daha çok seveceklerdir. :)

macellan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hile kesinlikle yok. 3 reklam 1 bağlantı birimi var sadece sayfalarda...

O

OSX

Misafir
sana gıcıklık olsun diye baskalarıda kullanabilir kodlarını banlanasın diye ;) googleye sor

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar adsense hesabımın bugünkü dökümü bu.
acaba bi hata mı var?
yoksa atılacak mıyız?
bu çok yüksek bi kaznç oldu çünkü...

gösterim: 9.206
tıklama: 300
tık oranı:3,26%
CPM:US$ 9,39
kazanç:US$ 86,43

önceden günlük 20$ anca getiriyordu...

Merhaba,
Gösterime göre tık normal kazanç ise sitenin içerigine göre degişiyor egerki başka bir yerden kodlarını kullandırarak hile yapmıyorlarsa sorun yok. aslında bence hiç sorun yok gibi gözüküyor günlük tık oranın bu seviyede ise.

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca google politikasına göre kazançlarını bu şekilde yayınlaman hesap kapatılma cezası doğurur...

macellan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öyleyse yöneticilerden rica edelim konuyu kapatsınlar. ancak sitemizin adresini verdik ama...

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
tıklama: 300 kazanç:US$ 86,43 çok iyi kazanıyorsun.

Benim ise 380 tık 9,55$ kazanc. Aradaki fark baya fazla :)

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu tur konular acip sonra silmek yerine, Google AdSense'e baglanti kurarak bu soruyu (bi bakin banlanacakmiyim?) sorabilirsiniz.
"Ben boyle bir foruma boyle bir konu actim ve tum istatistiklerimi yayinladim (banlanma sebebi)" derseniz daha da yardimci olacaklardir.

[email protected]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5