İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bi baksanıza Arkadaşlar

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi baksanıza Arkadaşlar
Arkadaşlar Yeni Yapmış Olduğum Bir Site Hakında bilgi alma bazında actığım b baslığı

turizm sitesi
suan için google kkodları eklemedim toplistlere felan ekledim

suan bekletiyorum bakarmısınız siteye sizce bu siteye google adsense kodu koysam banlanırmıyım

site www.turkeytravels.org

site tamamen ingilizce bir sürü yurt dısı toplistlerinede ekledim
bu siteye türkçe hit Gelirse ve Türkiyeden tıklamalar olursa banlanma ihtimalım % kaç bide Sizce sitede ne gibi değişiklikler yaparsam banlanma riskim azalır
simdiden yardımlar için tşk ederim

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer site yeniyse bir anda bu kadar toplistden link alarak zaten muhtemelen sandbox a girersin.

Siteyi yavaş yavaş büyütüp rekabeti az kelimelerde google trafiğini hedeflemen daha mantıklı, bu şekildeyken adsense falan koyma derim.

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer site yeniyse bir anda bu kadar toplistden link alarak zaten muhtemelen sandbox a girersin.

Siteyi yavaş yavaş büyütüp rekabeti az kelimelerde google trafiğini hedeflemen daha mantıklı, bu şekildeyken adsense falan koyma derim.

Amacım Hemen Google Kodu eklemek Değil Zaten Bi Süre Bekletecem sona Bütün Toplist Bannerlerini ve Sitemap Kodlarını Kaldıracam Ondan Sona Google Kodlarını Eklemeyi Düsünüyom

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu şekilde sandboxa girme ihtimalin yüksek. Benim de yabancı sitelerimde ufak çağlı tr hitlerim oluyordu. Hiçde sorun yaşamadım. Bunun dışında banlanmanı gerektirecek bir şey yok gibi.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ne yapmışsın ya, kaç tane düzgün sitede böyle bu kadar ikon var. Sayfayı sırf toplist kodu yapsaydın da olurdu :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bu kadar acik "sandbox" a dusmek istiyorum diyeni gormedim ...

@beceriksiz_acemi adin isa mi ?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Zaten sitede sayfa yok ,link çıkışı çok fazla ,bide toplis butonlarını koymuşsun alta (azcık:D) . Bu siteden medet unma bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5